הנשים של yullia – מועדון חברים


רשת טיפולי היופי המובילה בישראל מאמינה שכל אורח ואורחת בסניפים הם האנשים החשובים ביותר בעולם, או בקיצור VIP!
במיוחד עבורכם, יצרנו את ה"חברים של yullia", כרטיס המציע שלל הטבות בכל ימות השנה, בקטגוריות שונות של נשים, גברים ונוער, כדי שתמיד תרגישו במיטבכם:

  • הנחת יום הולדת של 30% הנחה על כל תפריט הטיפולים בחודש החגיגי שלכם.
  • הנחת בוטיק מיוחדת על מגוון מוצרי הטיפוח פעם בשנה: 10% על מוצרי דרמלוג'יקה ו- 20% על מוצרי Proven.
  • הנחה קבועה של 10% על כל תפריט הטיפולים, כל השנה.
  • החברים של yullia מקבלים גם עדיפות בזמינות ובקביעת תורים לנוחותם.

עלות ההצטרפות לחברים שלנו היא 250 ₪ בלבד והיא תקפה לכל החיים, כי חברים לא מחליפים!
החברים של yullia יודעים לחגוג ביחד ולחוד
לאור העלייה בביקוש והצטרפותם של בני נוער וגברים רבים למשפחת yullia, אנו מציעים מספר מסלולי חברות ייעודיים, אשר יאפשרו לצוות שלנו לדייק עוד יותר במתן שירותי הביוטי, הצעות הבילוי והתוכן שאנו מציעים לכם.

הנשים של יוליה: yullia נשי ותהני!

החברות של yullia הן החבורה הנשית המוצלחת והנחשקת ביותר בכל עיר.
נשים חזקות, מובילות ודעתניות שאין להן יותר מדי זמן לבזבז ולכן הן צריכות חברה טובה וקבועה שתשים את הצרכים שלהן בראש מעייניה…

הצטרפות לחברות של yullia מקנה לך אפשרות לטפל טוב יותר בעצמך, בחברות שלך ובכל המשפחה.
בנוסף להטבה הקבועה המגיעה לך ולהטבות חודש יום ההולדת, את מוזמנת לחגוג את יום הולדתך בסניף עם המשפחה או עם כמה חברות טובות ולהחיל את ההטבה שלך גם עליהן.

את מוזמנת באהבה לחגוג איתנו מסיבת רווקות או לציין אירוע משמעותי במעגלי החיים, מקידום בעבודה, דרך חופשת לידה ועד לאירוסין. כל הדלתות פתוחות בפניך!
אנחנו איתך גם בשגרה וגם באירועים מיוחדים ומבינים שלפעמים את צריכה בוסט או תזכורת: לקנות מתנה שווה לחברה או לאחות זאת כבר לא מטלה, לברוח לשעה קלה באמצע היום סתם כי מגיע לך זו הנאה צרופה, להראות אהבה לבן הזוג על ידי בילוי זמן רגוע במשותף זו זכות ששמורה לך כחברה.

כל מה שאת צריכה לעשות הוא להשאיר את פרטיך ואת דרישותיך המיוחדות אצל מנהל/ת הסניף החביבים עליך או כאן באתר ואנחנו נחזור אליך עם תכנית מותאמת אישית, רק כי את חברה.