פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

ניקוב חורים באוזניים עבורך ועבור הילדה שלך

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול תיאור מחיר מלא מחיר לטיפול בסדרה
ניקוב חורים באזניים - עגילי זהב ניקוב חורים באוזניים- עגילים מזהב - 105-380 -
ניקוב חורים באוזניים - עגילים בציפוי זהב ניקוב חורים באוזניים- עגילים בציפוי זהב - 105-260 -

ניקוב חורים באוזניים בשיטה חדשנית ללא אקדח

עגילים הם אביזר אופנתי שאף פעם אינו יוצא מן האופנה. נשים תמיד אימצו לליבן תכשיטים כחלק מהאופן שבו הן מבטאות את עצמן ומשדרות בטחון לסביבה. בדיוק בגלל זה החלטנו להשיק בהיכלי היופי המעוצבים ב-yullia שרות מיוחד של ניקוב חורים באוזניים ללא אקדח בשיטה המתקדמת ביותר בעולם.

סניפי הרשת מהווים עבור נשים רבות מפלט מטרדות היום יום ונווה מדבר שכולו רוגע, שלווה ויופי טהור. זמן הטיפול והשהיה אצלנו בyullia מביא עימו הזדמנויות פז לנסות דברים חדשים שמעולם לא הספקת לעשות או חששת לנסות כמו למשל- ניקוב חורים באוזניים, כדי שתוכלי לנסות את כל עגילי האופנה והיוקרה הכי שווים ולהכניס זוהר חדש לחיים..

ישנן נשים רבות שניסו בעבר לנקב חורים באוזניים אולם סבלו מדלקות ומתופעות לוואי לא נעימות הקשורות לתהליך הניקוב שהיה כרוך באקדח שמועבר מתנוך לתנוך עם פוטנציאל זיהום. היום, בעידן ההיי טק אין צורך להסתכן ואנו מציעים שיטת הייטק מהירה, נעימה, לא כואבת והכי חשוב בטוחה והיגיינית שאינה מסכנת את המטופלות שלנו.

כך שגם אם בעבר ניסית לנקב חורים באוזניים והרגשת שזה פחות מתאים לך, הרי שהעידן החדש מביא עימו בשורות חדשות ואופנתיות גם בשבילך.
צוות המטפלות המיומן של yullia ישמח להסביר יותר על התהליך הפשוט של ניקוב חורים באוזניים ללא אקדח בכל סניפי הרשת.

כיצד מתבצע ניקוב חורים באוזניים בשיטה האמריקאית?

בניגוד לשיטות המסורתיות בהן חורים באוזניים נעשים באמצעות מחט אימתנית או אקדח מרעיש וכואב, בשיטה האמריקאית הניקוב באוזן נעשה באמצעות מוט העגיל עצמו בפעולה מהירה ושקטה. התוצאה המתקבלת היא ניקוב מלא וברור בנקודה המדויקת שסומנה, במינימום כאב, אם בכלל.

מהם היתרונות בשיטת הניקוב האמריקאית?

שיטת ניקוב האוזניים בה אנו משתמשים ברשת יוליה, מלאה ביתרונות אשר שומרים על בריאות האוזן ומסייעים לניקוב מדויק ומהיר. כל עגיל יושב בתוך ערכה חד פעמית וסטרילית אשר נזרקת מיד עם סיום הפעולה, והעגילים אינם חשופים למגע יד אדם – לא כשהם נמצאים בקופסה ולא בתהליך ניקוב האוזן. באופן זה, פוחתים משמעותית הסיכונים לזיהום.

מה הם השלבים בתהליך ניקוב האוזניים?

  • בוחרים את העגיל שרוצים מתוך מגוון אפשרויות יפות ומיוחדות
  • מסמנים את האזור הרצוי לניקוב מול המראה
  • מחטאים את האוזן היטב
  • מוודאים בשנית שסימון הניקוב הוא המדויק לנו
  • מזל טוב! התחדשתם בעגילים חדשים ויפים
  • מחטאים את המקום במשך 6 שבועות

ממה עשויים העגילים?

לא מעט אנשים רגישים למתכת ניקל אשר גורמת לנפיחות, גירוד, כאב ואפילו דימום במגע עם העור. הדבר מסוכן על אחת כמה וכמה כשמדובר בנקב חדש. כלל העגילים בהם אנו משתמשים בתהליך הניקוב הם עגילים היפו-אלרגניים ללא ניקל, ועומדים בסטנדרים המחמירים ביותר של ארגון הבריאות האמריקאי, האיחוד האירופי וכמובן של מכון התקנים הישראלי.

האם הניקוב כואב?

שיטת הניקוב ללא אקדח הינה שיטה מיוחדת, ומוט העגיל אשר מנקב את האוזן הוא דק עד כדי כך שבמהלך ניקוב האוזן יתכן ולא תרגישו כאב כלל. מרבית האנשים חשים חוסר נוחות מועט, אם בכלל.

איפה ניתן לקבל את השירות?

אנו מציעים ניקוב חורים באוזניים בשיטה האמריקאית בכל סניפי יוליה ברחבי הארץ. נשמח לפגוש אתכם ולקשט אתכם בעגילים חדשים. 

 

ניקוב חורים באוזניים בסניפי יוליה – רשימת סניפים

 

 

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן