אודות

את yullia הרשת המובילה לקוסמטיקה ואסתטיקה בישראל הקמנו לפני 23 שנה.yullia_2013

מסניף קטן ברחוב ירמיהו ת"א צמחנו לרשת של 19 סניפים הפזורים באזורי פריים לוקשיין בישראל. הרשת מטפלת ב 27.000 לקוחות כל חודש המשתייכים למועדון הלקוחות של החברה בו הם חברים כבר שנים רבות ונהנים מיתרונות תוכנית הנאמנות, עלות הצטרפות 250 ₪ בתשלום חד פעמי.

תפיסת השירות של החברה מעמידה את הלקוח במרכז ולפיכך, אנחנו משקיעים מאמצים גדולים בשיפור ופיתוח חווית הלקוח בסניפים – החל מסביבת טיפול מפנקת, מטפלות מוסמכות ומקצועית, פרוטוקול טיפול אחיד, מוצרים איכותיים והכי חשוב תוצאה ברמה גבוהה. סביבת הטיפול היא סטרילית ומוקפדת ואנחנו פועלים רבות לשמור על הגנייה ובטחון המטופלים שלנו בסניפים.

על מנת שכל זה יקרה , לפני 10 שנים הקמנו את yullia school – בתי הספר המובילים בישראל ללימודי קוסמטיקה ויופי בת"א וירושלים המכשירים מידי שנה אלפי מטפלים חדשים בכפוף לסטנדרטים המוקפדים של הרשת וכך מבטיחים שליטה ברמת המיומנות של מטפלות.

לפני כ 6 שנים התחלנו לפתח ומהמשך גם לייצר קו מוצרים מקצועי – PROVEN – המיועד לאנשי מקצוע מוסמכים כמו כן קו מוצרים לשימוש ביתי שבין היתר נמכרים ב-262 בתי מרקחת של סופר פארם ברחבי הארץ.
סדרת מוצרי PROVEN הם פרי ניסיוננו הרב בענף וחשוב מכך מבטאים הבנה אבסולוטית בצרכי הלקוחות שלנו ורצון בלתי מתפשר להעניק את התוצאה הטובה ביותר.

את המוצרים אנו מייצרים בארץ במפעל הנמצא בבעלותנו בירושלים תחת פרוטוקול מחמיר – כך שהמוצרים אושרו ע"י משרד הבריאות (אישור אמ"ר) ואגודת הסכרת הישראלית ובנוסף הוכחו קלינית כיעלים בבדיקות שערכנו במעבדות HAMILTON באירופה.

עם הפנים קדימה הרשת עומדת להתרחב לסניפים נוספים, תחזית הצמיחה של החברה היא הקמת 40 סניפים תוך 4 שנים, להשקיע בפיתוח המותג PROVEN בשוק הגלובלי, ולהרחיב את רשת הפצת המוצרים שלה בשוק הפרטי והמקצועי ברשתות השיווק המובילות ובערוצי הפצה מגוונים.

למידע נוסף עלינו:
yullia.com
yulliaschool.com
provenbyyullia.com