פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

שיזוף בעמידה

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול מחיר מלא מחיר לטיפול בסדרה
עשרה טיפולים ₪396 ₪440
טיפול בודד ₪68 ₪75
חופשי חודשי ₪550 ₪550

שיזוף בעמידה – כמות מדודה של קרני UVB

זו הדרך לחוות שיזוף במיטבו : נוח ואינטנסיבי, אך עם זאת עדין וידידותי לעור. שיזוף בנוחות מלאה ללא כוויות, חום והזעה.

שיזוף הוא בעצם הגנתו הטבעית של העור מפני אור שמש. קרני ה- UVB מעודדות את תאי האפידרמיס (מלנוציטים) ליצור יותר פיגמנטים מלנין לבנים. פיגמנטים אלו בדרכם לשכבת העור העליונה, משתזפים על ידי קרני ה- UVA והחמצן שנמצא בדם (פיגמנטציה לא ישירה). אם התרחשה כבר פיגמנטציה מוקדמת, העור ישתזף באופן מיידי על ידי קרני ה- UVA (פיגמנטציה ישירה). בנוגע להגנה מפני השמש, לקרני ה- UVB יש תפקיד נוסף. הן גורמות להיווצרות עור עמיד, כלומר התעבות האפידרמיס. אם שני אמצעי ההגנה מפני אור (פיגמנטציה ועור עמיד) מתפתחים באופן אידיאלי, ניתן להשיג הגנה של עד 40 אחוזים. שיזוף באמצעות מיטת שיזוף גורם לאותם תהליכים המתרחשים באור שמש טבעי.

תרומת השיזוף לעור

כמעט כל אחד מכיר את ההרגשה: כשהשמש מחייכת ממרומים, אנחנו מרוממי נפש ובעלי מצב רוח טוב יותר. ההשפעות הנעימות של קרני UV על הגוף והנפש הוכחו מבחינה רפואית. היווצרות ויטמין 3D מתרחשת רק בשמש או באמצעות מיטת שיזוף, או באופן מדויק יותר – תחת השפעת קרני UV. ויטמין 3D הוא הורמון חשוב לבניית העצמות, ומגן על הגוף מפני אוסטיאופורוזיס. הודות להיווצרות ויטמין 3D, מצטבר סידן בעצמות.

לכמה זמן מחזיק השיזוף מעמד?

השיזוף  מחזיק למשך שבועיים עד ארבעה שבועות. כתוצאה מההתחדשות הטבעית של העור, תאי העור העליונים נושרים באופן הדרגתי. לאחר כ-28 יום, העור מתחדש. שימוש במוצרים קוסמטיים מיוחדים עוזרים להאריך את חיי השיזוף.
קיימות תכונות חיוביות נוספות המיוחסות ל"הורמון השמש": הוא ממריץ את המערכת החיסונית; מגביר את כוחותיו הפיזיים של הגוף; משכך דיכאון; ומשפיע באופן חיובי על הלב ועל מחזור הדם. אפילו מחלות עור, כגון אקנה, פסוריאזיס ודלקת עור עצבית, מטופלות בהצלחה מרובה באמצעות קרני UV.

טיפולי שיזוף בעמידה בסניפי יוליה בארץ – מתקיימים רק בסניף ירושלים

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן