פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

סניף יהודה הלוי 20

יהודה הלוי 20 ת"א

03-5172461
054-2952931‏

א'-ה' 8:00-21:00 ו' וערבי חג 8:00-15:00

לנוחיות לקוחותינו, ישנו חניון ברחוב רוטשילד 1 צמוד לסניף. עלות החנייה 15 ש"ח רק ללקוחות יוליה

Yehuda Halevi 20, Tel Aviv Israel

  • Yehuda Halevi 20 Tel Aviv Israel
 

סניף יהודה הלוי 20 נמצא בסביבה אורבנית מעניינת בה מגדלים ומרכזי עסקים המוקמים לצד מבנים בשולי נווה צדק ופלורנטין. בין המבנים החדשים נמצאים מקומות בילוי המשלבים אף הם ישן וחדש ביניהם מכון היופי החדש של יוליה, המאפשר שהייה בחלל המשמר את אופיו הקסום של האיזור על אף שממוקם בסביבה שמתפתחת כאיזור מרכזי לעסקים, בילויים ומגורים יוקרתיים.

הסניף החדש המשתרע על שטח של כ 74 מ”ר, מצטיין בהידור אלגנטי בזכות עיצובה המוקפד של אדריכלית הפנים מיטל ברעוז, ומאפשר גם ללקוחות עם לוח זמנים צפוף לשלב בסדר יומם חוויית טיפוח מפנקת מבלי לבזבז דקה יקרה מזמנם. צוות עובדים גדול, עמדות טיפול רבות והקפדה על זמני התורים שנקבעו משתלבים היטב בחזון של Yullia, להעניק ללקוח את הטיפול המקצועי הטוב והיעיל ביותר תוך כיבוד זמנו.

המוניטין של רשת  Yullia נשען על הזמינות המיידית של הטיפולים וכמו כן על איכות השירות והטיפול במקצועיות, מקצה כף הרגל ועד קצה הקרקפת, ובעיקר על טיפול המניקור-פדיקור המשולב לחיסכון בזמן, המתבצע על-ידי שתי מטפלות במקביל, בעוד הלקוח זוכה לעיסוי מפנק בכורסה.

תפריט טיפולי הידיים-רגליים כולל מניקור מלא או חלקי, פילינג, אמבט פראפין, פדיקור רפואי, עיסויים משחררים, טיפולי ריכוך לעור האצבעות, משיחת לק בייבוש מהיר ועוד. בנוסף מציעה הרשת טיפולי פנים וגוף מתקדמים, הכוללים בין היתר הסרת שיער, עיסויים ועיצוב גבות.

בשלב העיצוב נשמרו עקרונות ותפיסות מהסניף הקודם ביחס לפונקציונליות ולסטנדרט גבוה אך שולבו פרטי עיצוב בסגנון קלאסי –מודרני בעבודות הנגרות והפריטים המשלימים דוגמאת חומרי גמר, תאורה ואיבזור.

מגוון הטיפולים הניתנים בסניף יהודה הלוי: