פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

5 טיפים שיגרמו לעור הפנים שלך להראות צעיר

5 טיפים שיגרמו לעור הפנים שלך להראות צעיר

רשת yullia מציעה טיפול אנטי אייג'ינג
Facebook Whatsapp Pinterest

עור הפנים של האדם עובר שינויים מרחיקי לכת במרוצת השנים. בהקשר הזה, המטרה של כל אדם היא ברורה: להעלים ככל האפשר את סימני ההזדקנות, מה שמאפשר מראה אטרקטיבי וצעיר במיוחד. המאמר הבא מאגד בתוכו חמישה טיפים שיסייעו להגשמת המשימה על הצד הטוב ביותר.

טכנולוגיות חדשניות

במרוצת השנים, התפתחות הטכנולוגיה הגדילה את מגוון הדרכים באמצעותן ניתן להצעיר את עור הפנים. בעת הנוכחית, ניתן לעבור טיפולי פנים מתקדמים, לרבות טיפולי לייזר או טיפולים המבוססים על טכנולוגיית גלי הרדיו. בכוחם להביא להחלקת, לשיפור ולריפוי מראה העור, או אפילו לחדש אותו, אם כי יש לקחת בחשבון את עלות הטיפולים ואת העובדה שהם לא מתאימים לכל אחד.

קרמים ותכשירים

כיום, מוצעים לא מעט קרמים ותכשירים אשר נכללים בקטגוריה של “מוצרי טיפולי פנים אנטי אייג’ינג”, בהם כאלה המיועדים באופן מובהק לעור הפנים. בין אם מדובר על קרם יום או קרם לילה, תכשירי לחות, תכשירים לחידוש העור או שלל מוצרים אחרים, ברור ששימוש בהם לאורך זמן יכול לחולל תמורות חיוביות עבור העור. יש לזכור, עם זאת, שהמוצרים מסייעים בעיקר למנוע את הבעיות בעור ואת תסמיני ההזדקנות, ולא בהכרח להתמודד איתם באופן מוצלח כשהם כבר מופיעים.

הזרקות בוטוקס

קמטים מהווים את אחד ה”אויבים” העיקריים של המעוניינים בעור פנים צעיר. הם עלולים להיגרם עקב שלל סיבות, בראשם הזדקנות העור – אך החדשות הטובות הן שניתן להתמודד איתם באופן ראוי בהחלט. כיום, הזרקת בוטוקס לקמטים מהווה טיפול אסתטי נפוץ בכל קנה מידה, כאשר התכלית העיקרית של ההליך היא להעלים את קמטי ההבעה הנמצאים באזורים דוגמת המצח, צידי העיניים או האזור שבין הגבות. זהו טיפול פשוט ומהיר, שתוצאותיו נשמרות לתקופה של כשלושה עד שישה חודשים.

ניתוחים קוסמטיים

מעבר להזרקות ולחומרי המילוי שהוזכרו מעלה, כיום מוצעים מגוון טיפולים אסתטיים שמיועדים לשפר ולהצעיר את מראה העור. ניתוח עפעפיים עונה על ההגדרה הזו בדיוק, והוא מיועד להעלים את ה”שקיות” ועודפי העור באזור העפעפיים. טיפול נפוץ אחר הוא הרמת פנים, המתבצע לרוב בחלק העליון של הפנים. וכמובן שניתן למנות דוגמאות נוספות המרכיבות את שדה המשחק.

איך אפשר בלי התזונה?

לא כולם נותנים על כך את הדעת, אבל למזון שאנו צורכים השפעה משמעותית על מראה העור שלנו בכלל, ועור הפנים בפרט. ההמלצה הברורה היא שתייה מרובה של מים ולצרוך מאכלים העתירים ברכיבים דוגמת ויטמין A, ויטמין E, ויטמין B, ויטמין C  או אומגה 3, התורמים כולם לבריאות העור. קטניות, דגים, פירות, ירקות, ביצים ודגנים הם רק חלק מהמאכלים המומלצים, מהבחינה הזו.