פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

פדיקור מניקור – פינוק לנשים עסוקות

פדיקור מניקור – פינוק לנשים עסוקות

רשת yullia מציעה פדיקור, ופדיקור רפואי
Facebook Whatsapp Pinterest

מניקור פדיקור משולב

אם היו לנו 25 שעות ביממה, אתם חושבים שהיינו מספיקים יותר? בהתבסס על הצורך האנושי לחסוך זמן מצד אחד ובו זמנית להתמחות בבזבוז זמן משווע, אין סיכוי שהיינו מספיקים יותר. אז, איך אתם שואלים, אפשר בכול זאת לדחוס ליממה אחת את כול הסידורים, המטלות, החובות וגם את הפינוקים, הטיפולים והדברים שאנחנו באמת רוצים לעשות?

התשובה- משלבים ומרוויחים זמן. לנשים זה נראה ברור מאליו שבזמן שהן עושות פעולה אחת מתרחשת לה פעולה נוספת במקביל שתקדם אותן על ציר הזמן. לגברים כדאי להציע ללמוד את הטריק. בשבילי זה באמת פשוט ותמיד מתחיל בדברים הקטנים של היום יום: למרוח את קרם הפנים בזמן שאני מכינה קפה, להכין את הילדה לבית הספר בזמן קריאת מיילים בנייד ועוד אי אלו משימות שמתרחשות במקביל ומביאות אותי בזמן לעבודה.

גם כשאני מגיעה למספרה, לטיפול קוסמטי, למניקור ולפדיקור אין סיכוי שאסכים לבזבז זמן, כי הזמן שלי יקר עד מאוד ואני רוצה ליהנות ממנו. לכן, אני מקפידה להזמין לעצמי טיפול מניקור פדיקור משולב בארבע ידיים במסגרתו שתי מטפלות מקצועיות מטפלות לי בקצוות של הגוף בזמן שאני משתרעת בנוחות על כורסת העיסוי, מעלעלת במגזין בינלאומי או עוברת על חומר מקצועי לישיבת העבודה הבאה… ככה עושים את זה בערים הגדולות בעולם ועכשיו גם בתל אביב, רעננה, ירושלים ונתניה.

טיפול מניקור פדיקור משולב אינו מיועד רק לכוכבות הוליוודיות, נשות עסקים עסוקות או למעושרות, הוא מתאים לכול אחת ואחד שמעריכים את שוויו של הזמן ועדיין רוצים להתפנק מדי פעם משעה קלה ומענגת של השקעה  וטיפוח  עצמי.

ברשת הטיפוח המובילה yullia  ניתן להזמין מראש טיפול משולב של מניקור ופדיקור ולסיים טיפול שאורך שעתיים במקומות אחרים, בשעה אחת בלבד. מדובר בטיפולי מניקור ופדיקור מהמשובחים והמלאים שקבלתם אי פעם. כולל המסת והסרת עור קשה, טיפול מדוקדק בציפורניים, פתרון לבעיות רפואיות כמו סכרת ואפילו פדיקור ספא עם  אמבט פארפין חם לריכוך עור כפות הרגליים המותאם במיוחד לעור קשה וסדוק.

טיפול מניקור פדיקור משולב עם מריחת לק אופנתית ואפילו עם ג’ל עמיד שילווה אתכן שלושה שבועות עד לטיפול הבא, הוא פתרון אידיאלי לנשים עסוקות שחשוב להן להישאר מטופחות 24 שעות ביממה, בלי תירוצים ובלי חרטות.

לא חייבים לפנות זמן ביומן, אפשר גם לקבל החלטה ספונטנית, להיות מטופחות ולחסוך זמן מהיום. תמיד ימצאו לכם פתרון באחד מסניפי הטיפוח של הרשת כדי שתרגישו על גג העולם.

כמה פעמים אמרנו לעצמנו: “אילו רק היה לי יותר זמן…” ובכן, מתברר כי זמן מפנים ולא מקבלים. לא תמיד אנחנו חושבים על עצמנו, לפעמים צריך שמישהו יבוא ויגיד, חשבתי עליך!  והנה בלי להרגיש הספקתם לחסוך שעה מהחיים וליהנות עד מאוד מהדרך…