פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

יתרונות בניית ציפורניים כנגד מניקור עם מחזק

יתרונות בניית ציפורניים כנגד מניקור עם מחזק

Facebook Whatsapp Pinterest
בניית ציפורניים

הציפורניים שלך מספרות עליך את כול הסיפור כולו: מי את? מה את אוהבת? מה הסגנון המאפיין אותך? האם את נועזת או שמרנית? טרנדית או קלאסית? לא כולנו ניחנו בציפורניים חזקות ומעוצבות באופן טבעי ולכן זקוקות לסיוע קטן כדי להשיג את מראה החלומות שלנו…

בנוסף, תנאי החיים המלחיצים, העומס, טרדות היום יום ועבודות הניקיון והבישול  עשויים לפגום באיכות ובמראה הציפורניים- כולנו רוצות כפות ידיים מסודרות ואופנתיות 24 שעות ביממה וכך נולדו טכניקות בניית הציפורניים!

טכניקות אלה הן בעלות יתרונות רבים אל מול כול סוג של מניקור ואפילו כזה שבו משתמשים במחזק ציפורניים… בניית ציפורנים מאפשרת לא רק ליהנות מציפורן חזקה יותר וממניקור עמיד ומושלם לאורך שבועות, אלא אף מאפשרות לעצב את הציפורן כרצונך ואפילו לגמול אותך ממנהגים מטרידים כדוגמת כסיסת ציפורניים.

כשאנו בוחרות ללכת על זה ולעשות בניית ציפורניים, כדאי לבדוק היטב באיזו שיטה נעשית הבניה ומי עושה לנו אותה. כידוע, בניית ציפורניים בתנאי היגיינה לא מספקים או על ידי מטפלת לא מיומנת עשויה להיגמר בבכי במקום בחיוך.

ראשית, יש לבחון את המקום בו מתבצעת הבניה, האם הוא נקי ומסודר? האם מדובר במקום בעל מוניטין ושם מקצועי? האם משתמשים בכלים חד פעמיים ומקפידים על סטריליות של כלי המתכת? ומה עם חומרי בניית הציפורניים? חשוב לוודא כי אלה נושאים את אישורי משרד הבריאות ועומדים בתקני בטיחות. כמו כן, כדאי לשאול מה ההכשרה של העובדות במקום ולהתרשם ממקצועיותן ומהמלצות של לקוחות.

כדאי לזכור כי מניקור ובניית ציפורניים הן פעולות הנוגעות לבריאות ולא רק לאסתטיקה. תוצאה יפה ומדויקת היא חשובה מאוד, אך חשובה עוד יותר הדרך שבה נעשית בניית הציפורניים. במקומות מאורגנים ובטיחותיים כמו ברשת yullia, רשת הקוסמטיקה המובילה בישראל, יציעו לך תפריט טיפולי בניית ציפורניים מאושר ובטיחותי עם תוצאות מדויקות ללא רבב. מרבית הלקוחות מגיעות לטיפול בניית ציפורניים בשיטת ג’ל או בשיטות הקלאסיות אחת לשלושה שבועות, אך עמידות בניית הציפורניים מושפעת גם מסוג הציפורן ומסגנון החיים שלך ולא רק מאיכות החומרים והכישורים של המטפלת.

ברשת yullia  מובטחות לך תוצאות אופנתיות של בניית ציפורניים אשר ילוו אותך לשבועיים ימים לפחות וברוב המקרים אף ליותר. לא לחינם הרשת נחשבת למובילה בתחומה כבר מעל 14 שנים וזוכה לאהדה בערים המרכזיות בישראל: תל אביב, ירושלים, רעננה, נתניה ובקרוב בערים נוספות.

כול טיפול בניית ציפורניים הנכנס לרשת עובר בחינה מקיפה ויסודית של המנהלת המקצועית אשר פוסקת לגבי טיב הטיפול ומחליטה האם הוא ראוי לעצב לך את הציפורן.

אין ספק כי בניית הציפורניים היא טיפול מודרני המותאם במיוחד לאישה העסוקה של המאה ה-21 ועולה ביתרונותיו הטכנולוגיים על כול סוגי המניקור. אם לא ניסית עדיין טיפול בניית ציפורניים, עיצוב ציפורניים או ג’ל ברשת yullia, זה הזמן שלך להתחיל ליהנות מהחיים!