פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

טפחי את הגבר שלך – טיפולים מפנקים ומטפחים לבן הזוג

טפחי את הגבר שלך – טיפולים מפנקים ומטפחים לבן הזוג

טיפול פנים לגבר, yullia
Facebook Whatsapp Pinterest

חיי היום יום שלנו יכולים להיות מלאי לחצים המגיעים מהשפעות חיצוניות ופנימיות. לחצים בעבודה, מחשבות על כסף ומשימות יום יומיות. לחלקנו יש גם את המשימה של טיפול בילדים ועוד הרבה השפעות שונות ומשונות. בעקבות שגרה זו חשוב מידי פעם לקחת את הזמן לעצמך ולהתפנק ולהרגע בדרכים שונות אשר יעזרו לנו למלא מחדש את “המצברים” שלנו ולהכין אותנו להמשך השבוע. לפעמים אנחנו שקועים כל כך בשגרה שלנו שאנחנו שוכחים לקחת את הזמן לעצמנו. אם מישהו לא מצליח לקחת את הזמן לעצמו, יש ביכולתנו לפנק אותו ולהעניק לו אפשרויות שונות של טיפולים שגם יתרמו לטיפוח וגם יהוו זמן איכות של האדם עם עצמו. אם הגבר שלך הוא מהאנשים שתיארנו שלא עושים “פסק זמן” כדי להרגע, ישנם מגוון של טיפולים שאת יכולה להעניק לו על מנת שהוא ישקיע את הזמן החשוב הזה. כיום חשוב לנו להרגע וגם לטפח את גופנו למען ההרגשה הטובה שלנו. במאה ה- 21 קוסמטיקה לגבר כבר לא נחשבת למשהו חריג ויש המון גברים אשר דואגים לטפח את עצמם באופן קבוע. כמו שרוב הגברים יטפלו ברכב שלהם וידאגו “לתחזוק” חיצוני ופנימי, ככה גם ישנה התייחסות לגוף ולפנים שלהם. מבין הטיפולים השונים ניתן למצוא את:

טיפולי פנים: טיפולי פנים לגבר הם חשובים מאוד. עור הפנים הולך ומזדקן בעקבות מספר גורמים- יש את ההזדקנות הטבעית של העור, נזקי סביבה אשר משפיעים על העור שלנו, לחץ בעבודה או ביום יום והבעות הפנים שמוסיפות קמטים לפנים שלנו כל הזמן. לעיתים גם אקנה של גיל מאוחר יכול להיות נטל על העור שלנו ולהפריע להרגשה הפנימית שלנו. למזלנו טיפולי פנים עוזרים לשמור את העור מתוח ורענן ועוזרים לטפל בפצעים ובנזקים אחרים אשר “מתגלים” על העור. טיפול פנים גם יעזור לנו לתחושה ולבטחון הפנימי שלנו ובנוסף זהו גם תהליך נעים ומהנה אשר מספק לנו שעה של שקט והתנתקות מהסביבה שלנו.

שעווה לגוף: לא תמיד הגוף שלנו משתף איתנו פעולה ומצמיח שערות “רק במקומות הנכונים”, בנוסף לא תמיד אנחנו אוהבים את הנראות של שיער הגוף שלנו מבחינה אסטטית ויש כאלה שמעדיפים מראה חלק. למזלנו ישנה את האפשרו של הורדת השיער המיותר בשעווה אשר משאיר את הגוף חלק למספר שבועות. הורדת שערות בשעווה אצל מישהו מקצועי הוא תהליך מהיר ויעיל העוזר לנו לשמור על מראה הגוף שאנחנו רוצים ואוהבים. כיום האופציה הזאת קיימת אצל גברים כמו אצל נשים ופותח בפניהם אפשרויות אסטיטיקה רבות ונהדרות.

עיסוי גוף: כמו שציינו בפסקאות הקודמות היום יום שלנו יכול להיות מאוד מלחיץ ורוב הלחץ הזה יהיה מועבר בסופו של דבר לשרירים שלנו. שרירים מתוחים יכולים להשפיע על השינה שלנו, על העמידה שלנו, הנוחות שלנו כשאנחנו יושבים על הכיסא בעבודה ועוד. שעה של טיפול בעיסוי יכול להוריד מהשרירים את כל המתח שנבנה במהלך השבוע ונותן לנו זמן איכות עם עצמנו. מלבד העובדה שזה מאוד נעים ומפנק, יש לזה גם יתרונות פיזים העוזרים לנו “לאתחל” את הגוף מחדש לקראת השבוע שמצפה לנו.

כל טיפול מפנק שתחליטי להעניק לגבר שלך יעיד כי את חושבת עליו וכי חשוב לך שהוא יטפל בעצמו. באמצעות הענקה זאת את מעבירה שאכפת לך, שאת חושבת עליו וכי את מעריכה את כל מה שהוא עושה.