פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

טכנולוגיית הלייזר: הסרת שיער, קעקועים, כתמי עור ופיגמנטציות

טכנולוגיית הלייזר: הסרת שיער, קעקועים, כתמי עור ופיגמנטציות

הסרת שיער בשעווה
Facebook Whatsapp Pinterest

טכנולוגיית הלייזר מסתמכת על קרן אור מאסיבית שמצליחה לחדור את שכבת העור ובעצם משביתה מערכות חיות. כך למשל אם מדובר על טיפול בלייזר לטובת הסרת שיער, הרי שקרן הלייזר חודרת אל שורש השערה ובכך פוגעת בה באופן מהותי שלא מאפשר שיקום למשך זמן רב. מדובר במהפכה של ממש כיוון שהתוצאות נשמרות לטווח ארוך ומכאן שגם אם הטיפול יותר אינטנסיבי, עדיין אנשים רבים בוחרים בו על פני חלופות מהירות אך זמניות.

קצת רקע

יש אנשים שעלולים לחשוש מטיפול שכרוך בטכנולוגיית לייזר, אך בפועל מדובר על טיפול שאינו כואב ושימוש נכון בו מבטיח שמירה על הסביבה המידית של האזור בו מבקשים לטפל. כמו כן יש טיפולים שכן מצריכים זמן החלמה, נטילת אנטיביוטיקה או סטרואידים, ועל כן לפני כל טיפול לייזר מכל סוג שהוא יש לברר היטב במה התהליך כרוך.

שימושים שונים – הסרת קעקועים, פיגמנטציות, שיער, כתמי עור ועוד

כידוע טכנולוגיית הלייזר יעילה עבור מגוון שימושים וצרכים שונים.  לא פעם ניתן להיתקל בכותרת: “טכנולוגיית הלייזר: הסרת שיער, קעקועים, כתמי עור ופיגמנטציות “, אך יחד עם זאת טוב לדעת שיש לא מעט שימושים נוספים עבור הלייזר. כך למשל ניתן לטפל במיצוק והידוק של עור הפנים, לסייע בבעיות אקנה, לבצע סתימות של חורים בשיניים, להלבין שיניים, לטפל בחניכיים ועוד מגוון שימושיים נוספים שאינם בהכרח קשורים אל התחום הביולוגי אסתטי- שימושים כגון האזנה, מערכת יירוט, מדידת מרחקים, פילוס, צריבה, יצירת הולוגרמות ועוד. חשוב להבין שכיום יש מגוון סוגי לייזרים שונים, כאשר כל סוג אידאלי עבור שימוש אחר וניחן ביתרונות שונים.

מידע נוסף על הסרת קעקועים בלייזר

בין קרן אור ללייזר

כאמור טכנולוגיית הלייזר: הסרת שיער, קעקועים, כתמי עור ופיגמנטציות מאוד מגוונת ומכילה יתרונות שלא ניתן למצוא בשיטות אחרות. אם ניקח כדוגמה את סיטואציית הסרת שיער בלייזר, נמצא שהיא יותר אפקטיבית מפתרון קרן האור. ראשית כיוון שאחוזי ההצלחה יותר גבוהים ויש צורך בפחות טיפולים ושנית כי כיום ניתן למצוא מכשור לייזר מתקדם שמאפשר גם לכהי ובהירי עור להיעזר בטכנולוגיה עבור הסרת שיער בלייזר – עובדה שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיית קרן האור.

המאמר נכתב כשיתוף פעולה בין צוות האתר לצוות מאסטרולייזר המספקים שירותי הסרת קעקועים בלייזר