פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

טיפוח בגיל השלישי

טיפוח בגיל השלישי

Facebook Whatsapp Pinterest
רשת yullia מציעה מסאג' מקצועי, מגוון עיסויים

טיפוח, אופנה, טיפולי ספא ותזונה נכונה מצטיירים לנו לעיתים בפרסומות ובמגזינים השונים כמי שנועדו לגיל הצעיר ולגיל העמידה. ממש לא! טיפוח הגוף והנפש הוא דבר חיוני שמתאים ורצוי לכל גיל, החל מילדים (כמובן, שיש צורך בלבד), צעירים, מבוגרים וכמובן בגיל השלישי. למעשה – הגיל השלישי הוא הגיל המתאים ביותר. לגברים ונשים בגיל השלישי יש יותר זמן פנוי, יותר אמצעים כלכליים וכמובן כמו צעירים, צורך להרגיש ולהראות טוב. טיפוח הגוף כמובן לא נועד רק לייצר רושם ראשוני כלפי חוץ, אלא במיוחד כלפי פנים. שיפור המראה החיצוני הן בטיפולים שונים והן מבחינת האופנה חשוב לחיזוק הביטחון העצמי והעצמת הנשיות ולמעשה מדובר גם בתהליך שמטפח את הנפש.

צעירים כל עוד מרגישים צעירים

כולכם מכירים מישהו או מישהי כזו – אנשים שנראים משמעותית צעירים מגילם האמיתי. יש גם כאלה שבקלות הייתם מוסיפים להם 10 שנים לגילם האמיתי. למה זה קשור ? כמובן, לגנים של אותם אנשים, לאופנה ולאיך שהם מתלבשים, לסגנון הדיבור ושפת הגוף. אבל יותר מהכל – זה קשור לטיפוח. אנשים מטופחים, גם אם חוש האופנה שלהם לא קלע היום והגנים שלהם הם לא הכי חזקים – הם האנשים שנראים הכי טוב וכמובן הכי צעיר. אנשים מטופחים דואגים לא רק למראה, אלא גם לבריאות, לנפש, להרגיש טוב כלפי חוץ וכלפי פנים כך שהם משדרים שהם יותר צעירים, מתנהגים יותר צעירים ואפשר לומר שהם באמת, למעט הספירה, יותר צעירים.

אף פעם לא מאוחר

הגיל השלישי הוא זמן מצוין להתחיל בטיפוח הגוף והנפש. יכול מאוד שחיי הקריירה , הילדים והרצון ביציבות מנעו זאת מכם עד עכשיו אבל בגיל השלישי אין שום סיבה שתמנעו זאת מעצמכם. הטכנולוגיה של היום מתאימה לכל גיל ויכולה לשפר הן את איכות החיים וכמובן את המראה החיצוני של כל אחד ואחד מאיתנו. גם גברים בגיל השלישי לא צריכים להתבייש, יש מגוון של טיפולים ודרכי טיפוח שיכולים לשדרג גם ובמיוחד אותם. מאמר זה נכתב על ידי פורטל גלי צדק – לחיות בכבוד בגיל הזהב.

התחלת התהליך של הטיפוח העצמי הוא רצוי במיוחד בגיל זה – יש מטרה, יש מקום, יש אנשים סביבכם וזה כבר עדיף מעוד יום שיגרתי. מכון הטיפול והטיפוח הוא מקום מצוין לפגוש עוד אנשים, לקבל עוד טיפים על בריאות וטיפוח, ופשוט לבלות. הכי חשוב – יוצאים בהרגשה של מיליון דולר ומקבלים מוטיבציה להמשך של טיפוח עצמי הן חיצונית, הן נפשית והן בריאותית. כך תוכלו להעביר לעוד הרבה שנים איכותיות שבהם לא תרגישו צעירים, אלא ממש תהיו יותר צעירים.