פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

חשיבות הפינוק העצמי למען זוגיות בריאה

חשיבות הפינוק העצמי למען זוגיות בריאה


      
מניקור פדיקור

במהלך השנה יש לזוגות לא מעט הזדמנויות לחשוב על פינוקים הדדיים : ימי הולדת, ימי נישואין, ט"ו באב, וולנטיינ'ס, יום האישה, יום המשפחה והרשימה עוד ארוכה. כול חג ומועד הם סיבה למסיבה.

לכול זוג יש דינמיקה משלו, מנהגים משלו וחשבונות לסגור… אז כדי שכולם יהיו מרוצים, הכנו עבורכם כמה רעיונות מפנקים במיוחד שניתן ליישם ביחד או לחוד כדי לשמור על מסגרת זוגית שפויה, יציבה ומפרגנת.

ישנם זוגות בלתי נפרדים שהכול רוצים ואוהבים לעשות ביחד, למענם הומצא קונספט הספא הזוגי. בשנים האחרונות הורחבה המילה ספא והיא כוללת לא רק את העיסוי השבדי המסורתי, אלא את כול קשת הטיפולים הקוסמטיים שניתן לדמיין בגרסה משופרת, מעוצבת וכיפית במיוחד. פדיקור זוגי למשל הוא קונספט גאוני שבמהלכו משתרע כול אחד מבני הזוג על כורסת עיסוי נוחה ומוסר את כפות הרגליים לידיה של מטפלת מנוסה. מומלץ לשדרג את הפדיקור לטיפול פדיקור ספא הכולל גם 30 דקות של עיסוי כפות רגליים בהשראה תאילנדית. אין ממכר מזה. בסיומו של טיפול פדיקור זוגי תצאו מרחפים על עננה רומנטית עם כפות רגליים חלקות כשל תינוק והרבה מוטיבציה לחיזוק הזוגיות…

לעומת הזוגות הרומנטיים הקלאסיים שלא ניתן להפריד ביניהם אפילו לשעה, ישנם אלה הדוגלים ב"הפרד ומשול". זוגות אלה מאמינים כי על מנת להגיע לזוגיות מאוזנת צריכים כול אחד מבני הזוג לשמור על טריטוריה משלו ולהתמקד בפינוק עצמי כדי להטעין את הזוגיות באנרגיות מחודשות בכול פעם שמתראים. על פי תורת הזוגיות הזו, המשאירה הרבה מרחב פרטי לכול אחד מבני הזוג, הרי שכדאי לכם להקדיש שעה שבועית לפדיקור, מניקור. ושאר סידורים חיוניים מבלי לשתף את בן או בת הזוג ואז פשוט להפתיע ולהפציע בגון לק טרנדי ומעורר (שחור- זהב מישהו? אדום לוהט? מרקם חול? טקסטורת מראה כסופה?) או הצרת היקפים ללא ניתוח. הציפיה לאיחוד הזוגי לאחר שעה וחצי של פדיקור מפנק הכולל עיסוי מפיג מתחים ומשחרר לחצים תהיה מפעימה ומרגשת.

לא משנה לאיזו קבוצה אתם שייכים: הזוגות הבלתי נפרדים או המאמינים בפינוק עצמי למען שלום בית, הרי שחיוני שתקדישו זמן לעצמכם. מערכת זוגית בריאה ויציבה לאורך זמן, בין אם מדובר בחיי נישואין, חברים טובים או זוגות חד מיניים, דורשת תחזוקה שוטפת של הגוף והנפש עם הרבה הפוגות בשגרה.

שגרת החיים בעידן המודרני תובענית ואינטנסיבית. אם יודעים לעשות פאוזה בריאה, שומרים על זוגיות אמיצה ועל יכולת הכלה שנים רבות קדימה.

אז, למה אתם מחכים? מגיע לכם להתפנק. הרימו טלפון והזמינו פדיקור, מניקור, עיסוי, יום בספא או סתם שעה קלה של מנוחה ביחד או לחוד.  לא חייבים לצאת מהעיר או לנסוע רחוק בשביל קצת מרגוע. רשת yullia  מציעה סניפי טיפוח אורבאניים במרכזי הערים הגדולות כדי שתוכלו לתת קפיצה קטנה ולהרגיש על גג העולם ביחד או לחוד. חיזוק זוגיות זה לא עניין שכדאי לדחות. השקיעו והתוצאות לא יאחרו להגיע.