פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער- כל השיטות להסרת שיער

הסרת שיער- כל השיטות להסרת שיער

הסרת שיער אצל yullia
Facebook Whatsapp Pinterest

שיער מיותר הינו בין הקשיים הגדולים ביותר שרבים מתמודדים עמם. עם עונת הקיץ אי הנוחות ממשיכה ואף מחריפה. רבים מהסובלים משיער מיותר נמנעים מהליכה לים ומהגעה לאירועים חברתיים, מוותרים על אירועים בבריכה ועל חוויות חברתיות נוספות וטובות אחרות אשר יכולות להוות הנאה משמעותית עבורם. אין ספק כי שיעור יתר הינו תופעה הפוגעת משמעותית בהערכה העצמית ובדימוי העצמי ועל מנת להתגבר עליה יש צורך בטיפול הטוב ביותר להסרת שיער.

ישנם סוגים שונים של טיפולים להסרת שיער כאשר לכל אדם מתאימים סוגים שונים של טיפולים. חשוב להגיע אל האדם הנכון לצורך אבחון מקצועי של המטפל אשר יוכל להתאים את השיטה הטובה ביותר להסרת השיער.

גילוח

גילוח הינו בין השיטות הנפוצות ביותר להסרת שיער. הסרת שיער לגברים והסרת שיער לנשים באופן הפופולארי ביותר מבוססת על גילוח. יחד עם זאת, הסרת השיער באמצעות גילוח הינה פתרון היעיל רק למשך ימים ספורים ולאחר מכן יש צורך בהסרה נוספת. יתר על כן, הגילוח מקשיח ומעבה את השערות ובמחזור הבא שלהן הן הופכות בולטות יותר.

שעווה

שעווה הינה השיטה השנייה הנפוצה ביותר להסרת שיער על ידי נשים וגברים כאחת. הסרת שיער בשעווה הינה בין הפתרונות הנוחים ביותר עבור רבים מאחר והיא מספקת פתרון יעיל למשך חודש שלם ואף יותר ואינה עולה סכומי כסף גבוהים. יחד עם זאת, הסרת שיער בשעווה הינה בין השיטות היותר כואבות עבור מי שאינו מנוסה בביצוע הפעולה ולפיכך עלול להיגרם כאב רב.

לייזר

הסרת שיער בלייזר הינה השיטה שהוכחה בתור האופן הטוב ביותר להתמודד עם שיעור יתר על הופעותיו השונות. הלייזר הינו בין השיטות היעילות ביותר כיום ורבים מעדיפים אותו בשל היותו שיטה נטולת כאבים, אשר אינה מותירה תופעות לוואי רבות או צלקות. במקרים מועטים עלולות להיגרם כוויות אולם אלו מקרים יוצאי דופן. הלייזר יעיל למשך כל החיים אולם חשוב לדעת כי ברוב המקרים לא 100% מהשיער מוסר אלא 80%-90% ממנו. ב- Yullia מבצעים הסרת שיער מקצועית המבוססת על ניסיון של שנים רבות ומיכון מתקדם.

אינפרה אדום

קרני האינפרה האדום הינן קרניים מרובות יותר מאשר קרני הלייזר ומתאימות יותר לבעלי עור כהה. אלו הן קרניים קצרות יותר ואילו הטיפול עצמו עלול להיות כואב במעט. משך הטיפול עלול להשתנות מאדם לאדם ויש לבצע אותו באופן קבוע ומתמשך. בין אם מדובר בשיטה של הסרת שיער לגברים ובין אם מדובר בשיטה של הסרת שיער לנשים הרי שישנה חשיבות מרבית לאבחון מקסימלי של אופי העור ואופיו של השיער ובכך להתאים את הטיפול הטוב ביותר לצרכים האישיים של המטופל. באופן זה ניתן להבטיח כי השיטה הנבחרת של הסרת שיער תהיה השיטה המתאימה ביותר.