פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הכנות לקראת החתונה

הכנות לקראת החתונה


      
מניקור

החתונה היא יום בלתי נשכח עבור הזוג המאושר וההכנות לקראתה הן בהתאם. ההכנות לקראת החתונה הופכות את התקופה הזו לאחת המרגשות בחיים מכיוון שהציפייה רק מתגברת ככל שמתקרב היום בו תהפכו לבעל ואישה. הכלה היא מלכת הערב ועל מנת שתיראה ככזאת, ריכזנו עבורכן כמה מההכנות שכדאי לשים אליהן לב בתקופה שלפני החתונה:

תחזוקת העור והציפורניים מספר שבועות לפני החתונה

כחודש לפני היום הגדול כדאי להאריך את הציפורניים על מנת שבימים שלפני החתונה תוכל הכלה להחליט האם ברצונה לעצב ציפורניים ארוכות, בינוניות או אולי קצרות. על מנת להימנע משבירת הציפורניים, יש למרוח מחזק ציפורניים לאורך כל תקופת הארכת הציפורניים, דבר שעלול לגרור ללחץ מיותר ולהוצאת כספים נוספת עבור תיקון הציפורניים.

פדיקור ומניקור ביום שלפני החתונה

מעצם היותו אחד הימים החשובים בחיי הכלה, יום החתונה הוא יום עמוס שבו צריכה הכלה להספיק להתאפר ולעצב את שיערה ומשם לסלון הכלות על מנת לבצע צילומים לקראת הערב. לכן מומלץ שלא לבצע פדיקור מניקור ביום החתונה, אלא לקבוע תור מבעוד מועד ליום לפני החתונה ולהתפנק בטיפול פדיקור מניקור שירגיע וימנע תוספת של עומס ביום החתונה עצמו.

צבע הלק

רצוי שתהיה התאמה בין צבע הלק לבין סגנון השמלה והצבע שלה. רוב שמלות הכלה הוא בדרך כלל בצבעי לבן או שמנת ולכן מומלץ לשמור על מראה קלאסי ולהימנע משימוש בלק בצבעים עזים על מנת שלא ליצור ניגוד צבעים ולייצר הרמוניה במראה הכלה. מומלץ למרוח את הלק ביום שלפני החתונה במסגרת הטיפול היסודי במכון ועל ידי כך להוריד מטלה נוספת מיום החתונה העמוס. מריחת לק ביום החתונה מאלצת התנהלות זהירה על מנת שהלק לא ייפגם בזמן הייבוש המידי ובשעות שלאחרי מריחת הלק. בכל מקרה, מומלץ לקנות מהמניקוריסטית לק הזהה לזה שנמרח על הציפורניים על מנת "להיות מכוסות" לכל מקרה שלא יבוא.

תסרוקות לכלה

ישנו מגוון רחב של תסרוקות כלה, בהתאם לטעמה של הכלה ולאלמנטים האחרים בהם היא עתידה להיות מעוטרת ביום חתונתה, דוגמת השמלה, התכשיטים והלק. תסרוקת לכלה יכולה להיות בעלת סגנון רומנטי המתאפיין בקו מתאר נשי ורך, בסגנון קלאסי המתאפיין בתסרוקות גבוהות שבהן כל השיער מסודר כלפי מעלה תוך כדי שילוב של סיכות וקשתות, בסגנון אופנתי המתחלף במהירות שבה מתחלפת האופנה ובסגנון אישי, המתאים לכלות אשר מעוניינות להשיג מראה ייחודי בעל אמירה אישית מקורית.