פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

בניית ציפורניים בירושלים

בניית ציפורניים בירושלים

בניית ציפורניים
Facebook Whatsapp Pinterest

ירושלים של זהב ושל נחושת ושל…מניקור! עיר הקודש הנצחית הופכת למטרופוליטן אופנתי וטרנדי מאין כמוהו. לא רק נוף קדומים מרשים, אתרים היסטוריים חשובים וקסם באוויר, אלא גם מלונות בוטיק, תיירות פנים וחוץ, אווירה קוסמופוליטית והרבה סגנון חיים. נשות עסקים וקריירה מכול העולם פוקדות את העיר וזקוקות לשירותי יופי ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר, כמו בערים האופנתיות הגדולות בעולם.

 מניקור ובניית ציפורניים הם בין השירותים הנדרשים והמבוקשים ביותר בענף היופי. כפות ידיים מרשימות ורכות הן כרטיס ביקור חיוני לכול גבר ואישה, בכול מפגש בו יש לחיצת יד, נגיעה או סתם תקשורת בסיסית- הכול מתחיל מכף היד.

נשים אופנתיות  בכול גיל בוחרות היום בבניית ציפורניים כאופציה המועדפת עליהן. בניית ציפורניים מודרנית בג’ל או בשיטות דומות, נחשבת לפסגת הנוחות והפרקטיקה. בעידן שבו זמן הוא המצרך היקר ביותר, נשים רוצות שהלק ילווה אותן למשך שבועות מבלי להתקלף או לדהות. הטכנולוגיה עומדת לצדן לכול אורך הדרך וממציאה שיטות לבניית ציפורניים שמבטיחות כפות ידיים מסודרות ומושלמות לשלושה שבועות לפחות.

עם היתרונות שבבניית ציפורניים, מגיע גם החשש להיכנס למקום לא מוכר לקבלת טיפול יופי. טיפול מניקור ובנית ציפורניים הוא פעולה אינטימית הקשורה באמון- אמון שבין מטפלת למטופלת, בין מוסד אסתטיקה ללקוחה שלו. יש להקפיד על הכשרת עובדים, היגיינה, ניקיון, שימוש בכלים חד פעמיים וחיטוי יעיל של כלי העבודה כדי לשמור על הידיים ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר האפשרית. בעבר, לא זכו תושבי ירושלים והמבקרים בה לטעום בניית ציפורניים ברמה הגבוהה ביותר של רשת טיפוח מובילה עם סטנדרט איכות ללא פשרות. בשנה האחרונה, בלב בעיר המתפתחת ללא הרף צמחה לה פנינה של יופי וטיפוח- yullia Jerusalem, סניף מהודר, מעוצב ורחב ידיים של הרשת שנוסדה בתל אביב ב-1998 וכיום כבר מונה 10 סניפים ברחבי הארץ.

בשורת היופי של רשת yullia משתלבת היטב בנוף העירוני הירושלמי. הסניף ממוקם באזור היפה והשיקי ביותר, סמוך למתחם ממילא, אל מול חומות העיר העתיקה ולצד מלונות היוקרה הבינלאומיים שהוקמו בה לאחרונה. כשאת מגיעה לטיפול בניית ציפורניים בירושלים, את מרגישה בחו”ל! בין אם את גרה בעיר, אורחת לרגע או מבקרת קבועה, תמיד תתקבלי בברכה  בסניף  yullia Jerusalem עם מיטב המטפלות והשרות האיכותי ביותר.

 טיפול יופי ירושלמי יכול להפוך ליום כיף: בר שתיה מעוצב עומד לרשות המזמינים טיפולי בניית ציפורניים בירושלים,  ערכת כלים חד פעמית אישית, כורסאות מרווחות ומפנקות, עיסויים ומגוון טיפולי יופי משלימים. לקפוץ לסיור בעיר העתיקה, לשבת לארוחה מפנקת, לקנח בטיפול יופי של בניית ציפורניים אופנתית בירושלים עם מגוון מותגי היוקרה, גווני הלק-ג’ל הטרנדיים ולהישאר עם טעם של עוד וזיכרונות נעימים לשלושה שבועות קדימה..