פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

בניית ציפורניים באקריל

בניית ציפורניים באקריל

Facebook Whatsapp Pinterest
עיצוב ציפורניים תל אביב

כיום, החידושים המרשימים והטכנולוגיות המתקדמות יוצרים מראות חסרי תקדים התורמים משמעותית למראה החיצוני. הודות לטיפוח הציפורניים באמצעות אקריל רבות מהנשים בוחרות לטפח את ציפורניהן ולהעניק להן מראה ייחודי ועמיד למשך זמן רב.

אין ספק כי ציפורניים מטופחות מעידות רבות על האשה לה הן שייכות. ציפורניים מטופחות מעידות על כבוד עצמי ועל דימוי עצמי גבוה, על השקעה וטיפוח עצמיים שהינן למעשה ערכים בעלי משמעות רבה בחייה של כל אישה. בניית ציפורניים איכותית אין די בה כי תהיה מקצועית או חדשנית אלא שעליה להתבצע על ידי אנשי מקצוע עדינים ויסודיים, היורדים לפרטים הקטנים ומסוגלים לבצע כל משימה שהיא.

yullia אחראית לבניית ציפורניים מקצועית בשיטות שונות ומתקדמות המעניקות לכל אישה את המראה המלכותי והאצילי ביותר. הודות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומרשימות, רבות מהנשים המגיעות אל yullia מתנסות בסוגים שונים של טכניקות מריחת לק ייחודיות וכן טכניקות לשימור המראה האצילי והמלכותי של הציפורניים.

הציפורניים מצויות על כפות ידינו ואנו עושים בהם שימוש יומיומי. לעתירים רבות, לק מונע את הפעילות החופשית בשל חשש לשלמותו של הלק. הודות לבניית ציפורניים באמצעות בניית ציפורניים באקריל נהנות רבות מעמידות גבוהה יותר וממראה אצילי הנותר למשך זמן רב ואינו מצריך טיפוח יומיומי.

בניית ציפורניים באקריל הינה בין השיטות המועדפות על נשים רבות בשל יתרונותיה הרבים. בניית ציפורניים באמצעות שיטת האקריל מבוצעת על ידי שיוף של הציפורן ומריחת חומר ייחודי המקשר בין האקריל לבין הציפורן עצמה. באמצעות אבקת אקריל ניתן למצוא את הקוסמטיקאית הרצויה ולהבטיח ציפורניים מרשימות ואיכותיות. במסגרת השיטה נמשח נוזל אקריל ומעליו מפוזרת שכבת אקריל ייחודית היוצרת את חוזקן של הציפורניים. באופן זה, הציפורן הנוצרת הינה בעלת חוזק טבעי ובצורה המושלמת.

כאשר חומר הגלם מתייבש נהוג לשייף את הציפורן על מנת להעניק לה מראה האחיד ולהבריק את הגימור הייחודי שלה. התהליך כולו יכול להתארך עד לשעתיים אולם לאחר מכן הלקוחה משוחררת לביתה כשהיא חופשיה מנטל הדאגה לציפורניים ולמראה שלהן, תוך שהיא יכולה להעניק לציפורן את כל צרכיה.

על מנת לשמור על המראה האולטימטיבי של בניית ציפורניים באמצעות אקריל רצוי לחזור על הפעולה לאחר כחודש ולעיתים יש לעשות זאת לאחר שבועיים על מנת לבצע תיקונים קטנים. בשיטת הביצוע הזו חשוב לדאוג לתחזוקה שוטפת כל כמה שבועות על מנת לוודא כי הציפורניים חזקות ועמידות דיין.