פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

בחירת מכון להסרת שיער

כיצד בוחרים מכון מקצועי להסרת שיער

תחום הסרת השיער עובר תהפוכות רבות. נדמה כי כול רגע ממציאים לנו פטנטים חדשים למראה חלק ומושך יותר. ובכול זאת, השיטות הוותיקות והטובות להסרת שיער מכול חלקי הגוף, הן הפופולריות ביותר פשוט כי הן תמיד עובדות וכבר הספיקו להוכיח את עצמן על מיליוני אנשים ברחבי העולם.

בין כול האפשרויות, הפרסומות, שיטות השיווק וההמלצות הסותרות, איך אפשר לדעת איזו שיטה מתאימה לי ואיך לבחור את המקום המקצועי ביותר להסרת שיער?

פנינו למומחים בתחום ובקשנו טיפים ועצות זהב לבחירת מכון מקצועי, הנה הן לפניכם:

  1. המלצות- כדאי להסתמך על המלצות של חברים ומכרים הרבה יותר מאלה של הפרסומות. ככול שהמכון מקבל יותר המלצות חיוביות ברשתות החברתיות ובקרב החברים שלכם בשיחה אישית, כך הוא אמין יותר. תמיד עדיף להתבסס על ניסיון מוצלח של מישהו אחר ולא להיות שפן ניסיונות של אף אחד בתחום כה רגיש.
  2. ניקיון והיגיינה- בדקו היטב את המכון אותו אתם מתכוננים לפקוד לא רק מבחינת מוניטין, אלא אף מבחינת הפרקטיקה היומיומית. האם המקום נראה לכם נקי ומטופח? האם המטפלות לוקחות מספר דקות לארגון חדר הטיפולים וניקיונו בין מטופל למטופל? האם סביבת העבודה מזמינה?
  3. אל תחששו לשאול שאלות- זכותכם ואף חובתכם לדעת לאן אתם נכנסים. הסרת שיער היא תהליך פשוט, אך כזה שדורש ידע, ניסיון ומקצועיות כדי לא לגרום לכאבים ולנזקים. הקפידו לשאול את השאלות הנכונות: מי יעשה לכם את  הטיפול? איזו הכשרה יש למטפלים במקום? היכן למדו? כמה שנות ניסיון יש להם? ככול שהמכון יסכים להעניק לכם מידע בסבלנות ובנועם כך תדעו שהמקום שבחרתם אמין ואין לו מה להסתיר.
  4. בקשו לראות את חדרי הטיפולים ואת החומרים/ מכשירים אתם עובדים- להסרת שיער שיטות רבות מלייזר וגלי רדיו ועד שעוות, פינצטות וחוטים. השיטות המסורתיות עשויות להיות לא פחות טובות מהשיטות המתקדמות אם מבצעים אותם נכון, בסביבת עבודה מתאימה ובעזרת המוצרים והכלים המקצועיים ביותר. אם בחרתם בשעווה כדאי לבדוק שהמטפלת משתמשת בשעוות מתוצרת איכותית ומקפידה על טמפרטורה נכונה ועל סטריליות בעזרת עזרים חד פעמיים בלבד. אם בחרתם בשיטות טכנולוגית כדאי לבחון את איכות המכשירים איתם עובדים מאיזה תוצרת הם ועד כמה הם מוכרים בתחום.
  5. התאימו את המכון לצרכים שלכם- להסרת שיער יש התמחויות שונות ולכול מכון התמקדות משלו. ישנם כאלה שמפורסמים בכול סוגי הסרות השיער וישנם כאלה המתמחים באזור או שניים. אזורים שונים בגוף ובפנים דורשים מיומנות מטפל אחרת. ישנם מטפלים שיודעים להעניק טיפול מעולה בכול חלקי הגוף וישנם כאלה שפחות מיומנים בהסרת שיער באזורים אינטימיים או מהפנים. בחנו כול צורך לגופו- עיצוב גבות לא דומה כלל להסרת שיער מהרגליים.
  6. בדקו את הנכונות לבצע הסרת שיער לגברים- ישנם מכוני הסרת שיער שאינם ערוכים להסרת שיער לגברים וזאת מסיבות שונות של צניעות או חוסר ניסיון. זכרו כי השיער הגברי עשוי להיות עיקש, סמיך ועבה יותר ומבנה הגוף של הגבר דורש התייחסות ומיומנות אחרת. לכן, אל תתביישו! שאלו את השאלות האינטימיות ביותר, הרי גם לגברים מגיעה הסרת שיער מקצועית ואיכותית… אולי אפילו יותר מלנשים

הסרת שיער