פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

איפור קבוע בשפתיים: המדריך להחלמה

איפור קבוע בשפתיים: המדריך להחלמה


      
איפור קבוע בשפתיים Permament Lip makeup Перманентный макияж губ
איפור קבוע והדגשת תווי פנים הם כבר מזמן לא טרנד חולף, אלא אביזר אופנה לכל דבר המאפשר לכל אחת מאיתנו להדגיש את התווים המרשימים ביותר שלנו ולזכות בשובל של מחמאות. האיפור הקבוע בשפתיים הוא אמנות לכל דבר וחשוב לעשות אותו נכון ובאופן בטיחותי. השפתיים הם האיבר הנשי והחושני ביותר בגוף האישה ועם טיפת הדגשה הן יקבלו מראה מלא ונחשק.

אם את קצת חוששת מכאב או מתקופת ההחלמה אנחנו כאן כדי להרגיע ובנינו עבורך את המדריך להחלמה מאיפור קבוע בשפתיים. למעשה, תקופת ההחלמה היא קצרה ביותר, פשוטה ולא מכאיבה כשאת בוחרת באומנית הנכונה שתדגיש את תווי הפנים שלך ובמיוחד את השפתיים, הזוכות ברשת טיפולי היופי yullia להדגשת גוון טבעית ומחמיאה.

כל המטפלות בתחום האיפור הקבוע המועסקות ב-yullia יודעות להעניק לך טיפול פרא רפואי והיגייני לחלוטין. העבודה עם המחט הסטרילית היא עדינה, עם אפשרות לאלחוש לפני האיפור הקבוע בשפתיים וכמובן עם המלצה למשחת חיטוי שמורחים מספר פעמים ביום לאחר הטיפול.

יש להימנע ממגע מיותר עם אצבעות באזור השפתיים שעברו איפור קבוע. לאחר מספר ימים, יושלם תהליך ההחלמה לאחר שייווצר גלד עדין שינשור בעצמו. חשוב להקפיד על הנחיות המטפלת, למרוח משפחת חיטוי מלחחת ומרגיעה מספר פעמים ביום, לשמור על ניקיון ולא לקלף את העור בשום מקרה.

לאחר תהליך האיפור הקבוע הראשוני, תבואי למפגש שני ובו המטפלת תוכל להעניק את הגוון או לחזור על תוצאת האיפור כך שתשמר לאורך זמן. הגישה הטבעית הנהוגה כיום דוגלת בטיפול שאינו עמוק במיוחד, כך שתראי בדיוק כפי שחלמת. לא מדובר בקעקוע שיגרור אחריו שאלות, אלא בהדגשה עדינה ביותר של שפתיים, כך שתוכלי לצאת מיד לעבודה או לבילוי ולהראות טוב בכל שלב בתהליך וגם מיד לאחר האיפור הקבוע.

כמו בכל תחום אינטימי, גם באיפור קבוע לשפתיים חשוב לבחור נכון את המקום הכי נקי ששומר על הבריאות שלך ואת אומנית האיפור הקבוע שאת סומכת עליה. רצוי לקבל המלצות, לראות עבודות ותוצאות ולהקפיד על ההנחיות כדי לקבל תוצאה של שפתיים מושלמות לאורך זמן. השפתיים שלך אומרות עליך המון, כך שאם תמיד חלמת להדגיש אותן בעדינות, זה הזמן להגשים חלום מבלי לבזבז זמן מיותר על דאגות.