פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

איך לשמור על עור בריא וצעיר באמצעות טיפול פנים?

טיפול פנים ועור בריא

טיפול פנים תקופתי הוא חובה לכל אישה שרוצה מראה פנים צעיר ובריא. גם האישה המטופחת ביותר אשר מקפידה בוקר וערב על ניקוי והזנה של עור הפנים, צריכה מדי פעם טיפול ממוקד לעור הפנים שלה. כל אישה צריכה טיפול פנים אשר מותאם אישית עבורה ובכל תקופה העור הנשי משתנה ועל כן יש להתאים לו טיפול פנים ספציפי. למשל, בתקופת ההריון עור הפנים שומני ורגיש ויהיה נחוץ לבחור בטיפול פנים מאזן. בתקופות של לחץ (סטרס) העור יזדקק לטיפול פנים מרגיע וכשהאישה מתבגרת יש לבחור טיפול פנים אשר כולל מרכיבי אנטי אייג'ינג, מעכבי הזדקנות העור, חומרי מיצוק מתקדמים וכדומה.

אחרי כל אלה, ברור כעת שכאשר את בוחרת מכון קוסמטיקה עלייך להקפיד לבחור מכון שמציע מגוון רחב של טיפולי פנים ויותר מכך: טיפולי פנים בהם משתמשים בחומרים הטובים ביותר של החברות המובילות בעולם. במכוני הקוסמטיקה של yullia עובדים בלעדית עם טיפולי הפנים של חברת כריסטינה.

בין טיפולי הפנים של כריסטינה שמבוצעים על ידי קוסמטיקאיות מוסמכות ובעלות ניסיון רב במכוני הקוסמטיקה של yullia: טיפול פנים מטפח ומרענן עשיר בוויטמינים ומינרלים, טיפול פנים אנטי סטרס עם חומרים טבעיים כגון תה ירוק, תה אדום ותה לבן ומרכיבים פרו-ביוטיים מתקדמים שתורמים לגמישות והתחדשות העור כמו אומגה 3 ואומגה 6, טיפול פנים אנטי אייג'ינג שמבוסס על סיבי משי ביולוגיים טהורים ומפחית מיידית קמטים וקמטוטים, משפר מראה של עור רפוי ומעניק מרקם חלק ומשיי לעור האישה.

במכוני הקוסמטיקה של yullia  מציעים סדרה ארוכה של טיפולי פנים אנטי אייג'ינג ייעודיים למיצוק העור, טיפול פנים עם סוגי פילינג שונים (קילוף עדין של העור שחושף שכבת עור צעיר ובריא), טיפול פנים זוהר אשר משפרים את המוצקות של העור ומעניקים לו גוון אחיד ובריא, טיפול פנים שמגביר את חילוף החומרים בעור ובכך גורם לעור להיראות חיוני ורענן יותר, ועוד.

במכוני הקוסמטיקה של yullia  מציעים גם טיפולים מיוחדים לגברים, ובמיוחד טיפולים שמחזקים את העור, מטהרים אותו ביסודיות, משפרים את מראה העור וכוללים חומרים מעכבי הזדקנות.