פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

איפור קבוע שפתיים, עיניים ועוד

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול מחיר מלא מחיר לטיפול בסדרה
איילינר עליון או תחתון ₪1,980 ₪2,200 -
איילינר עליון וגם תחתון ₪2,520 ₪2,800 -
עיצוב שפתיים ללא מילוי ₪1,800 ₪2,000 -
עיצוב גבות בשיטת השערה ₪2,520 ₪2,800 -
עיצוב שפתיים כולל מילוי ₪2,250 ₪2,500 -

*הטיפול כולל טיפול משלים בודד עד שלושה חודשים מיום הטיפול

אמנות הדגשת תווי הפנים המכונה גם איפור קבוע, דורשת מיומנות גבוהה ויכולת דיוק יוצאת דופן. ברשת yullia תהליך האבחון והתאמת סגנון האיפור הקבוע והצבעים המדויקים לתווי הפנים של הלקוחה נעשה באופן אישי ומקצועי על ידי נשות מקצוע מדופלמות.

הכשרת המטפלות והמאפרות נעשית בבית הספר של הרשת- yullia school בו מלמדים מיטב המומחים. הציוד בו משתמשים להדגשת תווי הפנים הוא מהחדשניים בעולם ונחשב להיי טק של תחום האיפור הקבוע. הצבעים הטבעיים, כולם מאיכות מעולה, מבטיחים תוצאה טבעית הנשארת נאמנה לגוון לאורך זמן ואינה דוהה ומשנה את צבעה.

ניתן להדגיש עיניים, גבות ושפתיים באמצעות איפור קבוע, אך אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ מקצועית ולקבל המלצה מקצועית ממומחית. לעיתים אנו מסתובבות עם תחושה שאנחנו צריכות אייליינר קבוע על קו הריסים כדי לפתוח את המבט ואילו המומחים ימליצו לעצב קודם כול את הגבות כדי לקבל את המראה המורם והצעיר המיוחל.

התוצאות המרשימות של שיטת האיפור הקבוע ברשת yullia  נראות לגמרי טבעיות: הגבות מודגשות בצבע מחמיא לפי צבע השיער הטבעי, קו הריסים מתמלא, השפתיים נראות מלאות וחושניות יותר והכי חשוב… את מתעוררת בבוקר ומביטה במראה באהבה רבה עוד לפני ששטפת פנים, כי היופי שלך נשאר איתך 24/7.

טיפולי איפור קבוע בסניפי יוליה ברחבי הארץ – רשימת סניפים מלאה

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן

טיפול פנים
רשת yullia מציעה איפור כלה, איפור ערב