פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

מתנות yullia – המתנה המושלמת

המתנות המוצלחות ביותר הן אלה שאנחנו חושקים בהן לעצמנו…

כשעוברים חוויה מרעננת, ממריצה, מפנקת – מתחשק להעביר אותה הלאה. yullia מציעה לקפל את החוויה לתוך שובר מתנה, ולהביא את ניחוחות הספא למי שתרצו לאחל מכל הלב – ליום הולדת, לחג, או סתם לומר "חשבתי עליך" או "תודה".

קשה במיוחד לבחור מתנה הולמת לאלה שיש להם הכל! אנחנו רוצים לקפל לתוך המתנה את כל החום, אהבה, הדאגה והפינוק שאנחנו יכולים לתת. אנחנו רוצים טיפול מחבק ועוטף מלב אל לב שיבטא את הרגשות והתחושות הכי עמוקות שלנו. השנה, מצאנו פתרון חדשני, אישי ומלהיב- שובר מתנה לרשת yullia, רשת הטיפוח המובילה בישראל. שובר המתנה המעוצב נראה כמו קופסאת מטמון קטנה שלתוכה ניתן לבחור את סוגי הטיפולים שאנחנו רוצים להעניק: ממניקור ופדיקור מושקעים, דרך עיסוי רגליים מפנק ועד לטיפול פנים מושלם ומרגיע. את הטיפולים תוכלו לבחור מתוך תפריט הטיפולים המגוון של רשת yullia.

כשאתם מעניקים שוברי מתנה של רשת yullia אתם לא חייבים להסתפק רק בטיפול קוסמטיקה מפנק ואוהב, יש  לכם אפשרות להוסיף לקופסת השובר מוצרים ממבחר המותגים המובילים המשווקים ברשת: לקים אופנתיים של מותג היוקרה DIOR, מוצרי טיפוח לציפורניים ולכפות הידיים והרגליים, קרמים וסרומים לפנים ולגוף מבית מותג הקוסמטיקה CHRISTINA – בקיצור אינסוף אפשרויות מפתות לכל טעם.

שובר המתנה של רשת yullia, מאפשר לכם מקסימום גמישות. אתם קובעים את סכום המתנה או את סוג הטיפול שתרצו.

054-2952932

Gift boxes with red ribbon and bow