מתנות yullia – המתנה המושלמת

אפשרות בחירה היא המתנה הכי טובה
תאריך מיוחד בלוח השנה קרב ובא, אבל אין לכם מושג איך להפתיע במתנה שווה?
yullia הגתה עבור המתלבטים את הפתרון המושלם: גיפט כארד מעוצב!

ימי הולדת, חגים, ימי נישואין, חתונות, אירוסין ושלל אירועים-הגיפט כארד של רשת הביוטי המובילה בישראל הוא המתנה האידיאלית שעוצבה במיוחד עבור כל ציון דרך משמעותי, בסגנון "הוט קוטור" אמיתי.

כשאתם מעניקים למי שאתם אוהבים גיפט כארד מבית yullia, אתם נותנים להם הרבה יותר ממתנה. אתם מגישים להם זכות בחירה.
הזדמנות מופלאה לבחור טיפול פופולרי מתפריט טיפולי היופי המגוון והעשיר של הרשת, להתחדש במוצרי פרימיום ממיטב המותגים הנחשקים או לשלב בין השניים.
מחווה אמיתית של התחשבות כנה ואהבה, זו מתנה שתמיד מנצחת!

ניתן להעניק במתנה כל סכום כסף* בגיפט כארד שלנו, נמעני המתנה יוכלו להשתמש בתשורה שלכם באופן דיסקרטי ובזמנם החופשי.
בכדי להפוך את הגיפט כארד שלנו לנחשק ומיוחד עוד יותר, אנו מאפשרים לנצל את כולו בפעם אחת, או לחלק אותו למספר ביקורים בכל אחד מסניפי הבוטיק של רשת yullia
ברחבי הארץ לנוחותכם, ניתן לנצל את כרטיס המתנה בכל זמן, ללא תאריך תפוגה.

אנו מאפשרים להזמין ולקבל את הגיפט כארדס של yullia בכל דרך שנוחה לכם-באופן פיסי באחד מסניפי הרשת, דרך הזמנה טלפונית, בוואטסאפ, במייל או און ליין, על ידי השארת הודעה באתר האינטרנט שלנו.
באותה רוח של נתינה וחופש בחירה, ניתן להזמין ולקבל את כרטיס המתנה המעוצב בכל דרך שתבחרו: ככרטיס פיסי ארוז בקופסה חגיגית מעוצבת לאיסוף באחד מסניפי yullia,
או ככרטיס דיגיטלי שיישלח אליכם און ליין.
כרטיסי מתנה פיסיים בערך של 300 ₪ ומעלה ניתן לקבל בשליחות עד הבית בתחומי העיר תל אביב. כרטיסי מתנה דיגיטליים ניתן להזמין דרך הודעת סמס או וואטסאפ, כמו גם לקבל דרך אי-מייל בקובץ PDF להדפסה בבית או במשרד.

שרות לקוחות ללא רבב וגישת בוטיק מותאמת אישית הם חלק בלתי נפרד מפילוסופית המותג yullia , אנחנו מתחייבים למצוא את הדרך המתאימה גם עבורך לשביעות רצון מלאה.

אה, והכי חשוב! נפגש בשמחות ומזל טוב ממשפחת yullia!

*סכום המתנה בגיפט כארד חייב להיות בכפולות של 50 ₪.

Giftcard