פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

איפור קבוע בהריון: מה מותר ומה אסור?

איפור קבוע בהריון: מה מותר ומה אסור?


      
איפור קבוע בהריון: מה מותר ומה אסור?
איפור קבוע הוא תהליך פשוט ושכיח אותו עוברים נשים וגברים רבים מדי שנה ברחבי העולם. מדובר בפרוצדורה אסתטית פשוטה ובטיחותית ביותר כאשר מבצעים אותה במקום מורשה ותחת הנחיות סטריליות ושמירה על היגיינה, אינו כרוך בסיכונים.

כמובן שבזמן הריון, אנו מעדיפים לבדוק באופן קפדני ולוודא בטיחות של כל טיפול לפני שנבצע אותו. באופן עקרוני, אין מניעה לעבור תהליך של איפור קבוע והדגשת תווי פנים עדינה גם בתקופת הריון. יחד עם זאת, נמליץ לברר עם הרופא שלך שאין לך מצב המונע ממך לעבור טיפולים אסתטיים, מאחר ואין הריון אחד דומה להריון שני.

הריון מתחלק לכמה תקופות: בשליש הראשון ישנה המלצה להמעיט בטיפולים אסתטיים ובטיפולי ספא שלא לצורך וזאת משום שתקופת ההריון הראשונית היא החשובה והמהותית ביותר לביסוסו ולא מומלץ לערוך שינויים גדולים, אלא פשוט לעשות מה שתמיד עשית.
במידה ואת מורגלת בטיפולים אסתטיים ועשית בעבר איפור קבוע, אין מניעה לעשות טיפולים כאלה בשליש השני של ההיריון שהוא התקופה המומלצת לביצוע טיפולים אסתטיים.

לאחר שעברת את השליש הראשון שמתאפיין בדרך כלל ביותר תופעות לוואי כמו בחילות והקאות ונכנסת לשליש השני, בוודאי תחושי הקלה ותחושה נעימה יותר. מצד אחד הבטן עדיין לא גדלה ולא מפריעה לך להתנועע בקלות ולשכב בנוחות ומן הצד השני את פחות עייפה וכבר לא סובלת מבחילות בוקר.

השליש האמצעי של ההיריון נחשב לבטוח יותר לביצוע כל טיפולי היופי וגם איפור קבוע, מיקרו פיגמנטציה והדגשת תווי פנים. נשים רבות בוחרות בתקופה זו כדי לשדרג את התחושה והמראה ולהגיע לאימהות שלמות יותר עם עצמן.

אם גם את נמנית עם אלה ששואפות להרגיש במטבן תמיד, בהריון ולאחריו, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא שלך ולהגשים חלום. ברשת הטיפוח והיופי, yullia , אנחנו מורגלות ומתורגלות לטפל בנשים בכל מעגלי החיים ולשמור עליהן מחויכות ומרוצות ממה שהן רואות במראה.