פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

מניקור פדיקור משולב

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול תיאור מחיר מלא מחיר לטיפול בסדרה
פדיקור מניקור משולב מהיר ומפנק חיסכו זמן – התיישבו בכורסת העיסוי ותיהנו מטיפול מניקור ופדיקור הנעשים במקביל. כולל ערכה חדשה 284 315

רשת yullia  נולדה עבור אנשים שאינם מסתפקים בפחות מהטוב ביותר. כאלה שחיים עבור אותם רגעים בחיים שלא ניתן להגדירם במילה אחרת מלבד: שלמות!

טיפול המניקור- פדיקור המשולב שלנו נברא עבור אלה שבשבילם שלמות היא דרך חיים. אנשים מטופחים בנפשם ובגופם שחשוב להם לשדר הצלחה בכל רגע ביממה.

הטיפול המשולב מעניק לא רק כפות ידיים ורגליים מושלמות, אלא אף מצב רוח מרומם ותחושת אופוריה הנובעת מהיכולת לקחת הפסקה מרעננת באמצע החיים לזמן איכות עם… עצמך עם בן הזוג או עם חברה טובה.

טיפול מניקור ופדיקור משולב ברשת yullia, רשת הטיפוח המובילה בישראל, יודע גם לחסוך לך זמן ולהשתלב בלו"ז העמוס שלך באופן נפלא.

הנה 4 הדברות שלנו בנוגע לזמן האיכות שלך:

  • ראשית, אנו עומדים בזמנים ומכבדים את השעון שלך. כל המתנה של מעל 15 דקות ברשת, זוכה לפיצוי מלא.
  • שנית, אנחנו מציעים שרות ללא הזמנת תורים מראש, כדי שתוכלי לקפוץ בספונטניות למניקור- פדיקור השבועי שלך.
  • שלישית, אנחנו מפעילים שרות ייחודי של taxi in the city ומציעים לך הסעה על חשבוננו לסניף אחר של הרשת במידה ואין כורסה פנויה בשעה שהגעת.
  • רביעית והכי חשובה, אנחנו מציעים סביבת טיפול כמו בחו"ל, כך שתוכלי להזמין פדיקור מניקור ב-4 ידיים ולחסוך זמן במשך הטיפול. אצלנו השעה שלך שווה שעתיים פשוט כי אנחנו יודעים שאת ראויה לטיפול של כוכבת שאין לה זמן מיותר…

החברים של yullia  כבר יודעים מזמן שעם איכות בלתי מתפשרת וניסיון מקצועי של 14 שנים אפשר להתרווח על כורסת העיסוי ולתת למקצועניות שלנו לעשות עבורך את העבודה. זה הזמן שלך לנקות את הראש ולהירגע. כשתקומי מהכורסה תרגישי כמו חדשה!

טיפולי המניקור והפדיקור המשולבים ברשת yullia  מתאימים לכל הגילאים, לנשים ולגברים כאחד ומוצלחים גם כמתנת יומולדת או ליום נישואין כאחד.

טיפולי פדיקור מניקור ברשת יוליה – סניפים

  • מניקור פדיקור בתל אביב סניף ירמיהו – לחצו כאן
  • מניקור פדיקור תל אביב סניף יהודה הלוי – לחצו כאן
  • מניקור פדיקור בתל אביב סניף קינג ג'ורג' – לחצו כאן
  • מניקור פדיקור בתל אביב סניף שוק הפשפשים – לחצו כאן

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן

מניקור פדיקור משולב