פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול תיאורמחיר מלאמחיר לטיפול בסדרה
בניית ציפורניים בסניפי נתניה רעננה וירושלים בלבד₪359₪399-
מילוי ציפורניים בסניפי נתניה רעננה וירושלים בלבד₪242₪269₪1,745 / 5 טיפולים

יש משהו בניחוח של עיר גדולה כמו ניו יורק, פריז, מילאנו, ברלין או… תל אביב שגורם לנו להרגיש יפים יותר ונחשקים יותר. אולי זו האווירה האופנתית על המדרכות, אולי טפיפת העקבים ברחובות ואולי פשוט ההמולה של העיר המקיפה אותנו 24 שעות ביממה.

בבירת האופנה והסטייל של ישראל, תל אביב, ישנו מוסד אחד ידוע ומפורסם אליו כל מי שמבין עניין מגיע בכדי ליהנות מהבניית ציפורניים ועיצוב ציפורניים הכי טוב שיש. למוסד הזה קוראים yullia  והוא כבר הפך מזמן לרשת המונה מספר סניפים ברחבי תל אביב.

יוליה גל, מומחית הטיפוח ואשת העסקים שהקימה את הרשת כבר לפני 14 שנה היא זאת שהביאה לארץ את שיטת המניקור והפדיקור שהפכה לכל כך מזוהה עם תל אביב- שיטת yullia.

לא מדובר בעוד טיפול בניית ציפורניים תל אביבי, אלא במלך של כל הטיפולים שאתם מכירים. חוויה אמיתית לא רק לכפות הידיים והרגליים שלכם, אלא אף לנפש. הכניסה לאחד מסניפי הרשת משולה לכניסה לנווה מדבר. השקט, העיצוב, האווירה, הצוות- כולם נותנים תחושה של קפיצה קטנה לחו”ל.

לא משנה היכן אתם נמצאים בעיר, תמיד יהיה סניף של yullia  בקרבת מקום: בצפון הישן והטוב ברחוב ירמיהו, במרכז העיר הסואן על פינת רחוב דיזנגוף או באזור נווה צדק המתפתח בואכה רחוב הרצל שברובע הפיננסים של תל אביב.

בסניפים של רשת yullia, תפגשו הרבה פנים מוכרות של מובילי דעה, אנשי עסקים מהארץ ומחו”ל, דוגמניות ושחקניות שעבורן טיפוח הוא דרך חיים.

הניקיון מופתי, המטפלות מיומנות ומוכשרות, ערכת כלים חד פעמית תמתין לכם בכל פעם שתגיעו, כורסאות העיסוי מפתות, המגזינים כולם בינלאומיים והשכנים? טובים בעיני!

אם תרצו לחגוג עם חברים, סניפי yullia מציעים לכם חדר פרטי (בסניף דיזנגוף) לעריכת מסיבות רווקות, ימי הולדת ואירועים עסקיים המשלבים מניקור ופדיקור בתל אביב.

אז בפעם הבאה שאתם חושבים שכפות הידיים והרגליים שלכם זקוקות למגע מקצועי, כדאי להגיע הישר למקור, לרשת שהמציאה מחדש את תחום טיפולי בניית ציפורניים בישראל. חוויה תל אביבית מעולם אחר מובטחת!

טיפול בניית ציפורניים ברשת יוליה – רשימת סניפים

לחצו על הלינק למידע על הסרת שיער בלייזר

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן

החברים של יוליה
בניית ציפורניים
טיפולים ביוליה קוסמטיקה
בניית ציפורניים