פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

עיסוי – מסאג' מקצועי

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול תיאור מחיר מלא מחיר לטיפול בסדרה
עיסוי תאילנדי / שוודי / רקמות עמוק בירושלים בלבד
288 320 320

*מוצע כרגע רק בסניף ירושלים בלבד

מי מאתנו אינו זקוק להפוגה מעומסי השגרה? כולנו מוצאים את עצמנו בסוף שבוע עמוס עם גב חורק, צוואר תפוס וכפות רגליים כואבות ועייפות…

ברשת הטיפוח האורבנית, yullia  מבינים כי בשביל עיסוי מפיג מתחים אין צורך להשבית יום עבודה, ולכן מציעים עיסוי מקצועי לכפות הרגליים כחלק מתהליך הפדיקור או בנפרד ממנו. ברשת מציעים גם עיסויים מרגיעים כחלק מטיפולי הפנים והכל באווירה מעוצבת וקוסמופוליטית.

מטרת העיסויים שפותחו ברשת yullia  היא לשחרר עומסים, לעורר את זרימת הדם בגפיים, להקל על כאבים ולהעניק חוויה נעימה משחררת ומפנקת, גם ללא תאום תורים מראש ומבלי להפסיד יום עבודה.

שעות הפתיחה הנוחות של הסניפים מקלות על האפשרות לקבל מגוון עיסויים לפני שעות העבודה או לאחריהן. מרבית הסניפים פתוחים מ-8.00 בבוקר ועד 20.00 בערב וחלקם אף נותרים פעילים עד השעה 22.00 או 21.00 בלילה.

תרבות העיסויים בארץ, עדיין אינה מפותחת כמו במזרח הרחוק, לפיכך את ההשראה לתכנית העיסוי ברשת, שאבה יוליה גל המנכ"לית מאמנות העיסוי התאילנדית. מטפלות הרשת עברו השתלמויות והכשרות עם מעסות תאילנדיות מדופלמות ועם קוסמטיקאיות מובילות כדי להעניק חווית יופי וטיפוח עם ניחוח של חו"ל…

שאלו אותנו על הטיפולים ובמיוחד על העיסויים ברשת yullia ותגלו שהאושר מחכה מעבר לפינה!

עיסויים בסניפי יוליה בכל רחבי הארץ – רשימת סניפים

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן

רשת yullia מציעה מסאג' מקצועי, מגוון עיסויים
רשת yullia מציעה מסאג' מקצועי, מגוון עיסויים
רשת yullia מציעה מסאג' מקצועי, מגוון עיסויים