פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער מהפנים

מי שסובל משיער פנים יודע במה מדובר: שיער טורדני ולא אסתטי שגורם לגירודים ולתחושה לא נעימה ואף עשוי לפגוע בביטחון העצמי. הן גברים והן נשים עשויים לסבול משיער פנים בין אם מדובר בשיער פלומתי או עבה שפוגע בתחושת הדימוי ומפריע גם בפעולות בסיסיות כמו איפור, נשיקה ועוד.
רבים נוקטים באמצעים שונים כדי להיפטר משיער הפנים בין אם באמצעות מריטת פינצטה חוזרת ונשנית דרך שימוש בתכשירי הסרת שיער שלמעשה ממיסים את השיער או בסכין גילוח ושעווה אם לאזורים נקודתיים כמו שפם, זקן או שיער באזור המצח, הלחיים או בכל אזור הפנים – תלוי ברצונו של כל אחד או ברמת השעירות של הפנים.
לפעולות אלה הרבה מאוד חסרונות מהפעולה הטורדנית דרך הופעה של פצעונים, חתכים, אדמומיות – אם ראיתם מישהו מסתובב עם פלסטר על הסנטר רוב הסיכויים שהוא נפצע במהלך הגילוח.

התשוקה לפנים חלקות וחפות משיער הובילה רבים שנמאס להם לחזור שוב ושוב על הסרות שיער לטווח קצר לבחור בהסרת שיער מהפנים בלייזר, כשגם לכך היו מגבלות רבות כמו למשל, שיער עבה וצפוף דורש יותר טיפולים, לעיתים היה מדובר בטיפול כואב כיוון שמדובר באזור רגיש שלא לדבר על תופעות פיגמנטציה והופעת כתמים וכן איסורי חשיפה לשמש לאורך זמן.

תפנימו – אפשר להסיר שיער מהפנים בקלות וביעילות

הבשורות הטובות הן שכיום עם טכנולוגיית הסרת שיער לייזר SHR ניתן להסיר שיער פנים בקלות יחסית, ללא כאבים, ב-100% הצלחה וללא התוויות שמנעו מבעד רבים לגשת מלכתחילה להסרת שיער בלייזר בפנים. הסרת שיער מהפנים בטכנולוגיה זו שנחקרה קלינית והוכחה מדעית ואף זכתה בפרסים רבים, מתאימה הן לגברים והן לנשים.
היתרונות שלה רבים כיוון שהיא משלבת מספר אפקטים עוצמתיים שמאפשרים הסרת שיער מהפנים ביעילות – כך למשל, היא פועלת על תנועה מתמדת להשגת כיסוי אחיד ומלא של אזור הפנים במידה ואתם סובלים משעירות יתר בכל הפנים, היא מייצרת חימום מצטבר שאינו פוגע באפידרמיס דבר שחשוב מאוד במיוחד בהסרת שיער מאזור רגיש כמו פנים, הטכנולוגיה אף מתאימה לשיער פלומתי כמו שפם או זקן כיוון שהיא נשענת על עיקרון פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי המאפשר את קליטת קרן האור גם במלנין של השיער וגם ברקמה הסובבת את הזקיק. אין תופעות לוואי לטיפול ולא כאבים או מגבלות – אפשר לבצע אותו גם בימי הקיץ בסדרת טיפולים שנמשכת בין 8-12 מפגשים באורך של 15 דקות ובכל מקרה, ההבדל מורגש כבר מהטיפול הראשון של הסרת שיער מהפנים.

כמה זה עולה

מבחינת מחירים, מדובר בטיפול כדאי במיוחד לאור התוצאות הטובות וכיוון שמדובר בחוויית טיפול שלא מלווה בכאבים או בסכנות. נשים ישלמו על הסרת שיער מהפנים בסביבות 220 ₪ לטיפול אחד ו-1530 ₪ לסדרה של 10 טיפולים וגברים ישלמו קצת יותר היות ולרוב הפנים שלהם שעירות יותר – 270 ₪ לטיפול ובסביבות 1870 ₪ לסדרה של 10 טיפולים. כמו כן, נשים יוכלו להסיר שיער בלייזר shr באופן ממוקד כמו שפם (85 ₪ לטיפול) פאות/ סנטר (85 ₪).
הפנים שלכם יהיו חלקות יותר מתמיד! yullia מציעה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר להסרת שיער מהפנים אצל צוות מקצועי ומסור במכשור האיכותי ביותר במחירים שווים. צרו קשר – 1700-70-76-06