פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער בלייזר במפשעה

מדובר אולי באזור אינטימי, אבל הסרת שיער במפשעה היא בין הטיפולים הפופולאריים הן בקרב גברים והן בקרב נשים. אלה המעוניינים ליהנות ממראה חלק, אסתטי ואופנתי ומתחושה נעימה יותר, שעשויים לתרום לדימוי ולביטחון העצמי בפעילות מינית או בכלל לתחושה האישית של כל אחד ואחת. לכך מתווספות סיבות נוספות שמניעות לפעולה כמו ששיער מפשעה נוטה להתקרזל, שהוא עשוי לגרד ואף להפיק ניחוחות לא נעימים.

יש מי שיחליטו להסיר את כל שיער המפשעה בעוד אחרים ילכו רק על דילול השיער או על קו ביקיני מושך.

מדוע לא כדאי לגלח את המפשעה?

בין השיטות הנפוצות להסרת שיער במפשעה ניתן למנות מריטה בפינצטה, גילוח בסכין או במכונת גילוח ביתית, הסרת שיער בשעווה, משחות להסרת שיער, אפילציה או למי שמחפש את הטיפול האפקטיבי ביותר – הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית SHR.

לרוע המזל, להסרת שיער מהמפשעה בשיטות שונות כמו גילוח ידני או גילוח במכשיר גילוח ביתי יש חסרונות רבים:

ראשית, מדובר שיטות בעלות תוצאות לטווח הקצר שיש לחזור עליהן כל פעם מחדש, שלא לדבר על האדמומיות והרגישות באזור לאחר הגילוח והיות והמפשעה הוא אזור שנתון תחת שפשופים רבים בשל הבגדים לאחר הגילוח עשויה גם להופיע תופעה שנקראת סבום. – קומודונים לא אסתטיים בכלל ואף מציקים.

כמו כן, הסרות שיער במפשעה בגילוח או מריטה בפינצטה עשויות להוביל לפלישת חיידקים למשל בעת השימוש בריכה ציבורית. טכניקות אלה אף עשויות לפצוע ולהכאיב.

חיסרון בולט נוסף הוא שלאחר פעולת הגילוח, השיער צומח בצורה שונה ולרוב צפופה יותר מכפי שצמח בעבר לפני ההתערבות בגילוח.

תנו למפשעה את הטיפול הטוב ביותר

היות ומדובר באזור רגיש יחסית, חשוב מאוד להסיר שיער בטכנולוגיה מתקדמת המבטיחה 100% תוצאות והינה נטולת כאבים או תופעות לוואי. הסרת שיער במפשעה נפוצה כיום יותר מתמיד בעיקר בזכות SHR הטכנולוגיה המתקדמת מותאמת מאוד לאזורים כמו המפשעות..

הטכנולוגיה פועלת בתנועה מתמדת כך שניתן להשיג כיסוי מלא ואחיד של המפשעה במידת העניין, היא בעלת יכולת להיקלט במלנין שבזקיק השערה וגם מסביב לו ולכן מסוגלת להיפטר משיער פלומתי שפעמים רבות מאפיין את אזור המפשעה, היא מספקת תוצאות מהירות במינימום זמן ומתאימה לכל אחד ללא קשר לסוג או צבע העור והשיער של המפשעה.

אין שום סכנה בהסרת שיער במפשעה ותוך 8-12 טיפולים תיהנו ממפשעה חלקה, כשהשינוי מורגש כבר מהטיפול הראשון. באזור המפשעה מדובר בטיפולים קצרים יחסית שנעים בין 20-30 דקות.

שיער מהמפשעה מסירים רק במקום מקצועי איכותי ובטיפול מסור. ב- yullia תיהנו מהמכשור המתקדם בתחום, מהצוות המעודכן ביותר ומיחס אישי במחירים משתלמים. צרו קשר – 03-6025970