פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער בלייזר shr

גוף חלק הוא משאת נפשם של רבים והסרת שיער היא היתרון האולטימטיבי לכל אלה שקצו בגילוח היומיומי או בטיפולי שעווה תקופתיים.
למרבה השמחה, תחום הסרת השיער לא מפסיק להתפתח ולהציג חידושים.
אם טכנולוגיות שונות מגבילות את הטיפול, כמו למשל מבחינת סוג העור, צבע השיער או מחייבות בסדרת טיפולים שתתקיים רק בחודשי החורף, הרי שהבשורה החמה כיום בתחום היא הסרת שיער shr. זוו מנפצת את כל המגבלות ומעניקה חוויית הורדת שיער מתקדמת ואף נעימה.

מדובר בפיתוח ששינה את פני הענף הן מבחינת האפקטיביות והן מבחינת הנוחות של המטופלים. רוצים לדעת עוד? לפניכם מספר דברים חשובים שיש לדעת על הסרת שיער shr:

כל היתרונות במכשיר אחד

הטכנולוגיה בשמה המלא Super Hair Removal היא פרי פיתוחה של חברת אלמה לייזר'ס שכבשה את העולם, נחקרה מדעית במחקרים קליניים, יעילותה הוכחה מעבר לכל ספק ואף זכתה על כך בפרסים.
בפועל היא מבוססת על הבזקי אור ומשלבת מספר אפקטים עוצמתיים במהלך הטיפול שלא היו קיימים בעבר כמו למשל, חימום מצטבר שמייצר הקרשה של החלבון בזקיק השערה מבלי פגיעה באפידרמיס, פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי – כשלמעשה קרן האור של המכשיר נקלטת גם במלנין של השערה וגם ברקמה סביב הזקיק וכך הטיפול יעיל גם על שיער פלומתי בו יש מעט מלנין.
חידוש נוסף הוא שהטיפול נעשה בתנועה מתמדת של הידית על האזור שנבחר לדילול שיער ולכן מושג כיסוי מלא ואחיד. היתרונות של כל האפקטים המתקדמים האלו רבים והם אלו שהופכים את shr למוביל בתחומו.

תשכחו מכאבים, צפו ל-100% הצלחה

ללא כאבים: בניגוד לטיפולי לייזר אחרים, מדובר בתהליך נטול כאבים ללא תופעות לוואי כמו כוויות, גירודים, צריבות או אדמומיות שמציב אותו כטיפול שמתאים מאוד גם לילדים ולבני נוער.
מתאים לכולם: הטיפול אפקטיבי לכל סוגי העור (אפילו לעור שזוף) ולכל סוגי השיער ומאפשר טיפול יעיל גם בקרב מי שנחנו בשיער פלומתי שהיה בלתי ניתן להסרה בעבר באמצעות .
קצר ולעניין: הטיפול עצמו קצר מאוד ונמשך ברגליים בין 40-55 דקות ובידיים רק בין 25-35 דקות. בטיפולי לייזר אחרים אי אפשר לבצע הסרת שיער בעונה החמה רק לפני הקיץ אבל עם טכנולוגיה זו המצב אחר לגמרי ואחרי הטיפול אפשר להיחשף לשמש בשיא הקיץ ולתפקד כרגיל ללא מגבלות או איסורים.
הצלחה מקסימאלית: התוצאות הן 100% הצלחה ותוך סשן קצר יחסית שיימשך בין 8-12 טיפולים בלבד, תלוי באזור שנבחר, העור יהיה חלק להפליא. את התוצאות רואים כבר החל מהטיפול הראשון ומרגישים בהבדל המשמעותי של "לפני" ו-"אחרי".
כיסוי מלא: בשל אפקט ה- In Motion של המכשיר המדובר ניתן לכסות אזורים שלמים בצורה אחידה כך שאין סיכוי שתהיו שעירים למחצה באזור הנבחר לטיפול.
אז למה אתם מחכים? הגיע הזמו להתקדם לגוף חלק בטכנולוגיה הטובה ביותר כיום – יוליה מצגה הסרת שיער shr לאזורים נבחרים בגוף במחירים אטרקטיביים. צרו קשר ותיהנו מטיפול מקצועי במקסימום אפקטיביות!