פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער בלייזר לגברים

בשנים האחרונות תחום הסרת שיער לגברים עבר מהפכה: יותר ויותר גברים בוחרים להסיר שיער מאזורי גוף שונים בין אם מבית השחי, המפשעה, החזה, הגב או הפנים, לדלל את השיער או ללכת על גוף חלק למשעי.
הטרנדים ברחבי העולם של חלק ויפה ככל הנראה השפיעו על המגמה הזאת ולצד ההתפתחות הטכנולוגית בתחום קל, מהיר ואטרקטיבי יותר מתמיד להיפטר לצמיתות משיער סורר ולא רק באזורים הנראים לעין כמו אזור המחשוף, העורף או הפנים אלא גם מאזורים פחות חשופים כמו גב, מפשעה, רגליים, חזה, כתפיים.

היכונו להתנתק מסכין הגילוח

לגברים רבים נמאס להתמסר לסכין הגילוח, להיחתך ולהסתובב עם פלסטרים שמקשטים את הסנטר או את השפם ואומנם יש הרבה מאוד פתרונות גילוח כיום ממשחות וג'לים להמסת השיער ועד שעווה, אבל אין ספק שהטכניקה היעילה ביותר היא הסרת שיער .
הסרת שיער אצל גברים שונה מעט מהסרת שיער אצל נשים, כיוון שרוב הגברים שעירים יותר באופן טבעי ושיערם גם עבה, גס וצפוף יותר מהשיער הנשי ולכן לרוב נדרשים יותר טיפולים להסרת שיער לצמיתות ובעלויות מעט גבוהות יותר.
עם זאת, אם בעבר גברים "סבלו" יותר מנשים בשל צמיחת והרכב השיער ונאלצו לעבור טיפולים כואבים יותר ואף חוו תופעות לוואי כמו צריבות, אדמומיות או כוויות בשל העוצמתיות שנדרשה לביצוע הטיפולים – היום המצב שונה לחלוטין!

חידושים בהסרת שיער בלייזר לגברים

הודות לטכנולוגיית הסרת שיער SHR ניתן להיפטר מהשיער הסורר תוך 8-12 טיפולים ללא כאבים עם 100% הצלחה ומאזורים שונים תוך כיסוי אחיד ומלא של אותם אזורים. ניתן להתחיל כבר מגיל ילדות מבלי לחכות וללא מגבלות או איסורים דוגמת איסור חשיפה מפני השמש, טיפולים בחורף בלבד ובנוסף, הטכנולוגיה מתאימה לכל גבר באשר הוא ללא קשר לצבע השיער או צבע הגוף או סוג השיער שלו.
אז איך זה עובד? הטכנולוגיה החדשנית משלבת אפקטים עוצמתיים ואפקטיביים במיוחד בכל הנוגע להסרת שיער לגברים כמו למשל, חימום מצטבר שבמסגרתו כלי הדם מתנתק מהזקיק ולכן השערה לא תצמח יותר, תנועה מתמדת של המכשיר לכיסוי אזורים רחבים במהירות ובצורה אחידה וכן קליטת קרן אור במלנין שבזקיק המאפשר הסרת שיער גם אצל גברים שנחנו בשיער פלומתי יחסית ושבטכנולוגיות אחרות לא יכולים ליהנות מהסרת שיער.

כמה משלמים גברים על הסרת שיער

אם תבחרו להסיר שיער מכל הגוף תשלמו בסביבות 2,050 ₪ לטיפול ובסביבות 14,000 ₪ לסדרה של 10 טיפולים, במידה ותחליטו שאתם הולכים על הסרת שיער מגב מלא תשלמו בערך 600 ₪ לטיפול ו-4,250 ₪ ל-10 טיפולים. גברים רבים בוחרים להסיר שיער מהעורף והצוואר וישלמו על כך 150 ₪ לטיפול או 1020 ₪ ל-10 טיפולים. הסרת שיער בלייזר מהכתפיים תעלה לכם 270 ₪ לטיפול ו-1870 ₪ ל-10 טיפולים ועל בית השחי תשלמו 150 ₪ או 1020 ₪ ל-10 טיפולים.

הצטרפו לגברים רבים שהסירו שיער ונהנים מהתוצאות! ביוליה מחכה לכם צוות מקצועי תומך ומסור והמכשור המתקדם ביותר עם טיפולים לכל אזורי הגוף במחירים משתלמים.