פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער בלייזר ברגליים

מי לא חולמת על רגליים חלקות נטולות שיער קוצני מגרד? רבים מחפשים מענה לשיער הטורדני כדי להיפטר ממנו  כמה שיותר מהר ואם אפשר – לצמיתות.
אז תשכחו מהסכין החותכת, מהשעווה הרותחת ומהפעולה החוזרת והמתישה של גילוח הרגליים בזמן או אחריה המקלחת. מי שחשקה נפשם במראה של רגליים חלקות מבלי לבזבז אנרגיות וזמן על התעסקות מיותרת, ימצאו את מבוקשם בהסרת שיער ברגליים.

כיצד מסירים שיער מהרגליים בטכנולוגיה מודרנית?

יש אומנם שיטות רבות להסרת שיער ברגליים מסכין דרך שעווה, שימוש במכשירי גילוח חשמליים ועוד. אבל כיום השיטה האפקטיבית והעוצמתית ביותר היא באמצעות שיטת SHR – Super Hair Removal. זו היא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום בתחום הסרות שיער והבשורה הלוהטת לכל מי שמעוניינים ליהנות ממקסימום תוצאות במינימום מאמץ. השיטה החדשנית פותחה על ידי חברת אלמה לייזר'ס שאף זכתה בפרסים רבים על פיתוח הטכנולוגיה והיא כוללת אפקטים מחדשים רבי עוצמה דוגמת חימום אקומולטיבי, פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי ועוד שהופכים אותה לטכנולוגיה היעילה והאיכותית ביותר.
לטכנולוגיה יתרונות רבים שהפכו אותה למובילה ולמועדפת בין השיטות והסגנונות הקיימים כיום בשוק להסרת שיער: ראשית, היא מתאימה לאזורים שונים בגוף וביניהם לרגליים הן לרגליים נשיות והן לרגליים גבריות שעירות ביותר.

תשכחו מהכאבים – הסרת שיער מהרגליים שטרם הכרתם

טכנולוגיית SHR מבטיחה 100% הצלחה – כלומר, רגליים חלקות, אבל אין ספק שהיתרון הבולט שלה בניגוד לדרכים אחרות להסרת שיער מאזורים שונים בגוף היא בכך שאינה מלווה בכאב או חלילה בכוויות. אפילו לא צריבות ולא אדמומיות, מדובר בטיפול נוח ונעים.
בנוסף, ניתן לבצע הסרת שיער בשיטה זו ללא הגבלה עונתית – בכל עונה גם במהלך הקיץ ואין בעיה של חשיפת הרגליים לשמש לאחר הטיפולים. בעוד בטיפולים שונים בהסרת שיער יש מועמדים שמתאימים לטיפול ואחרים עליהם טיפולי ההסרה יעבדו פחות, הרי שהטכנולוגיה הנ"ל מתאימה לכל סוגי העור (כן, כן, גם לבעלי עור כהה) וסוגי השיער בין אם צפוף ובין אם פלומתי. הכל הולך.

רגליים חלקות הכי מהר שאפשר

אגב, מי שנזכר מאוחר יחסית, כלומר, רגע לפני הקיץ והחשיפה שהעונה החמה מביאה עמה, יגלה שאומנם מדובר בתהליך שנמשך בין 8-12 טיפולים (תלוי במאפיינים האינדיווידואליים של כל מטופל) המתפרשים על פני מספר חודשים, אבל התוצאות ניכרות כבר מהטיפול הראשון. כלומר, צפיפות השיער פוחתת משמעותית. ניתן לבחור טיפול שלם של הסרת שיער מרגל מלאה או טיפול הסרה של חצי רגל ולשלם על כך בהתאם.
בשורה משמחת נוספת היא שמשך כל טיפול הוא קצר ביותר: עליכם להקדיש לכל טיפול בין 40-55 דקות בלבד. את הטיפולים אפשר לעבור מגיל צעיר מאוד ולא לחכות ולסבול ממראה של רגליים שעירות עד שכבר אפשר להתחיל…
מבחינת טווח עלויות יש הבדל בין הסרת שיער ברגליים אצל נשים והסרת שיער ברגליים אצל גברים: אצל נשים העלויות נעות בין 580 ₪ לטיפול בודד או 4800 ₪ ל-10 טיפולים לרגל מלאה ואצל גברים טיפול בודד יעלה בסביבות 700 ₪ ל-5,015 ₪ לרגל מלאה ל-10 טיפולים.

ב-yullia הרגליים שלכם בידיים הטובות ביותר אצל מומחי השיטה שיודעים ליישם היטב את הטכנולוגיה תוך שימוש במכשור האיכותי והמתקדם ביותר.
אז למה אתם מחכים? צרו קשר ותיהנו מטיפולים איכותיים במחיר אטרקטיבי. צרו קשר – 1700-70-76-06