פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול תיאור מחיר מלא מחיר לסדרה
איפור כלות בירושלים בלבד
1500150015001500
איפור ערב בירושלים בלבד
500500500500

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן להדפסת המחירון לחצו כאן

החברים של יוליה
רשת yullia מציעה איפור כלה, איפור ערב
רשת yullia מציעה איפור כלה, איפור ערב
רשת yullia מציעה איפור כלה, איפור ערב

אין נשים מכוערות, אמרה ענקית הקוסמטיקה, הלנה רובינשטיין, יש רק נשים לא מטופחות. ברשת yullia  מאמינים שכל הנשים נולדו יפות, הן רק צריכות ללמוד להעצים ולהדגיש את היופי הטבעי שלהן.

ישנו יופי יומיומי וישנם ערבים הדורשים התייחסות מיוחדת. אירועים מיוחדים, שעות זוהרות בהן את רוצה לבלוט ולהרגיש בלתי נשכחת.  לצורך כך, סניפי רשת yullia  מציעים שירות מיוחד של איפור כלות וערב.

איפור הכלה מתבצע על ידי מאפרות מובילות בתחומן המעניקות מהידע שלהן ומכישרונן לכלות ולמלוות שלהן באווירה קסומה, רגועה ומעוצבת. היתרון הגדול של איפור ברשת טיפוח מובילה הוא היכולת לשלב מגוון טיפולי פנים ויופי, מניקור ג’ל ופדיקור רפואי. הטיפולים המפורסמים של יוליה גל יקנו לך חבילת כלה עדכנית ומושלמת.

ברשת yullia  מאמינים באיפור מתוחכם שרואה אותך מעבר לטרנדים. איפור הערב והכלה מותאמים באופן אישי לצרכייה של הלקוחה, בהתחשב בטעמה, סגנונה, מבנה הפנים והעור שלה. ההקפדה על איכות תהליך האיפור מבטיחה איפור אופנתי עמיד ומרשים גם לאחר שעות ארוכות.

אם יש לכן אירוע, חתונה או מחשבה חגיגית בראש, כדאי להכיר את שירות האיפור המיוחד שמחכה לכן בסניפי הרשת. אתן כבר מכירות את השירות והאיכות שרק yullia  יודעת להעניק, אז למה לא לצבוע אותו בצבעים חדשים?

איפור כלות בכל אחד מסניפי יוליה ברחבי הארץ – רשימת הסניפים