פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

Media Exposure: First Class 04/10 – גלית יצחק-אוגנוב גם גברים מקפידים לעשות פדיקור

גם גברים מקפידים לעשות פדיקור

NEWS1-81615626811982
טיפוח גברי [צילום: פלאש 90]

מסקר שנערך בקרב גברים עולה, כי גם הם נוהגים לסדר גבות, להסיר שיער מגופם ולעשות מניקור לפחות פעם בשנה

▪ ▪ ▪

גם הגברים אוהבים לטפח את עצמם: מסקר שנערך ברשת יוליה SPA EXPRESS עולה, כי לגברים רבים יש מודעות עצמית גבוהה למראה החיצוני שלהם.

מנתוני הסקר עולה, כי בקרב לקוחות הגברים של הספא, 62% מהגברים ניסו לטפל בגבות שלהם בבית, 85% מתוכם לא היו מרוצים מהתוצאה ולכן הגיעו לעשות מקצה שיפורים במכון מקצועי.

עוד עולה, כי 47% מהגברים הסירו שיער מהגוף בתקופה כזו או אחרת של חייהם, כאשר האזורים המבוקשים ביותר הם: אזור החזה, הגב והמפשעות.

מתוצאות הסקר עוד עולה, כי 82% ממשתתפי הסקר מקפידים לעשות מניקור או פדיקור לפחות פעם בשנה ו-53% לפחות פעם בחצי שנה.

78% מקרב הגברים המבקרים ברשת, ציינו כי אין להם בעיה לחשוף את הרגלי הטיפוח שלהם וכי נעים להגיע למקום מעורב שבו נשים וגברים יכולים להכיר ולפתח מערכות יחסים.

רשת יוליה SPA EXPRESS השיקה חבילת טיפולים לאיש העסקים, המאפשרת המשך עבודה בזמן הטיפול ושירות מיידי ללא המתנה וללא צורך בקביעת תור.


The Beauty News

יום שני, 26 באפריל 2010

יוליה SPA EXPRESS משיקה חבילת טיפולים לאיש העסקים

הגבר המצליחן החדש הוא גבר מטופח עם זיפים מסודרים על הפנים, גבות מעוצבות באופן שמחמיא לפנים, חזה, גב, זרועות, רגליים ואולי אף מעבר לזה – חלקים, צפורניים מעוצבות ועשויות, כפות רגליים רכות במידה וריחניות.

הידעתם? ע”פ הערכות מומחים, הגברים האמריקנים הוציאו כ-4 ביליון $ (!) על טיפוח אישי בשנת 2009. מתוכם, 30% במכוני ספא, הסרת שיער וקוסמטיקה. אחד מתוך שלושה גברים אמריקניים בערים הגדולות (ניו יורק, לוס אנג’לס, שיקאגו, מיאמי) מעצב ומסדר גבות באופן קבוע. שניים מתוך השלושה דואגים להסיר שיער מיותר בפנים ובגוף.

מעתה, גם הגבר הישראלי יכול!
רשת יוליה SPA EXPRESS משיקה חבילת טיפולים יחודית לאיש העסקים, המאפשרת לו לדאוג לכפות הידיים והרגליים, לעיצוב הגבות, להסרת שיער בפנים ובגוף ואפילו לשיזוף בהתזה.

לרשת יוליה SPA EXPRESS סניפים בלב מרכזי העסקים של תל אביב, על מנת להקל את הגישה לאנשים עסוקים. בתפריט הטיפולים ניתן למצוא טיפולים בני 10-15 דקות ועד כמה שעות.

יוליה גל, מנכ”ל הרשת מדווחת על עלייה חדה במספר אנשי העסקים המבקרים בסניפים וצורכים טיפוח אישי באופן גלוי ובהנאה. הטרנדים החמים כוללים: עיצוב גבות הוליוודי – “הרמת עפעפיים” באמצעות עיצוב מחודש של הגבה, טיפולי אנטי אייג’ינג לפנים, ניקוי נקבוביות והוצאת “שחורים”, מניקור עסקי הכולל גזירה, ניקוי, שיוף והברקה, פדיקור וטיפול אינטנסיבי בכף הרגל הגברית, אשר סובלת בד”כ מעור קשה ומחוספס.