פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

ניקוב חורים באוזניים בשיטה חדשנית

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול תיאור מחיר מלא מחיר לטיפול בסדרה
ניקוב חורים באזניים - עגילי זהב ניקוב חורים באוזניים- עגילים מזהב - 105-380 -
ניקוב חורים באוזניים - עגילים בציפוי זהב ניקוב חורים באוזניים- עגילים בציפוי זהב - 105-260 -

ניקוב חורים באוזניים בשיטה חדשנית ללא אקדח

העגיל הראשון שלנו הוא חוויה שאנחנו זוכרים לכל החיים.
מעין טקס התבגרות משפחתי שחולקים בדרך כלל עם אימא או אחות גדולה.

ניקוב חורים באוזניים בשיטה חדשנית ללא אקדח, היא המילה האחרונה של תחום העגילים ומתאימה באופן אידיאלי לעגיל הראשון, בין אם הוא קורה כשאנחנו עדיין פעוטות או בשנות הנעורים שלנו.

נערים ונערות רבים מעוניינים לנקב חורים לעגילים, אולם נתקלים בחסימה של ההורים המודאגים ובצדק מזיהומים ומתופעות לוואי של הניקוב, לכן, החלטנו להשיק בהיכלי היופי של yullia, את השיטה החדשנית והמתקדמת בעולם לניקוב חורים באזניים ללא צורך באקדח ובאופן סטרילי ואישי לחלוטין.

בטיחות ושמירה על היגיינה, 100% שקט נפשי לנוער ולהורים.
השיטה החדשנית נחשבת להיי טק של ניקוב החורים באוזניים והיא מתאימה לכל הגילאים והמינים משום שאופן הניקוב בטיחותי ביותר ומתבצע בעזרת עגיל אישי לכל מטופל.

צוות המטפלות המיומן שלנו ב- yullia עובר הכשרות ייעודיות לכל סוג טיפול הכוללות את הכללים המחמירים ביותר של שמירה על סטריליות ומניעת זיהומים.

לא פחות חשוב מכך, אנחנו מתייחסים גם לפן הפסיכולוגי ודואגים לעשות את ניקוב החורים באוזניים באווירה רגועה של ספא תוך התייחסות אישית לצרכי המטופלים בכל הגילאים ובמיוחד הצעירים שבהם מפעוטות ועד נערים ונערות.

כיצד מתבצע ניקוב חורים באוזניים בשיטה האמריקאית?

בניגוד לשיטות המסורתיות בהן חורים באוזניים נעשים באמצעות מחט אימתנית או אקדח מרעיש וכואב, בשיטה האמריקאית הניקוב באוזן נעשה באמצעות מוט העגיל עצמו בפעולה מהירה ושקטה. התוצאה המתקבלת היא ניקוב מלא וברור בנקודה המדויקת שסומנה, במינימום כאב, אם בכלל.

מהם היתרונות בשיטת הניקוב האמריקאית?

שיטת ניקוב האוזניים בה אנו משתמשים ברשת יוליה, מלאה ביתרונות אשר שומרים על בריאות האוזן ומסייעים לניקוב מדויק ומהיר. כל עגיל יושב בתוך ערכה חד פעמית וסטרילית אשר נזרקת מיד עם סיום הפעולה, והעגילים אינם חשופים למגע יד אדם – לא כשהם נמצאים בקופסה ולא בתהליך ניקוב האוזן. באופן זה, פוחתים משמעותית הסיכונים לזיהום.

מה הם השלבים בתהליך ניקוב האוזניים?

  • בוחרים את העגיל שרוצים מתוך מגוון אפשרויות יפות ומיוחדות
  • מסמנים את האזור הרצוי לניקוב מול המראה
  • מחטאים את האוזן היטב
  • מוודאים בשנית שסימון הניקוב הוא המדויק לנו
  • מזל טוב! התחדשתם בעגילים חדשים ויפים
  • מחטאים את המקום במשך 6 שבועות

ממה עשויים העגילים?

לא מעט אנשים רגישים למתכת ניקל אשר גורמת לנפיחות, גירוד, כאב ואפילו דימום במגע עם העור. הדבר מסוכן על אחת כמה וכמה כשמדובר בנקב חדש. כלל העגילים בהם אנו משתמשים בתהליך הניקוב הם עגילים היפו-אלרגניים ללא ניקל, ועומדים בסטנדרים המחמירים ביותר של ארגון הבריאות האמריקאי, האיחוד האירופי וכמובן של מכון התקנים הישראלי.

האם הניקוב כואב?

שיטת הניקוב ללא אקדח הינה שיטה מיוחדת, ומוט העגיל אשר מנקב את האוזן הוא דק עד כדי כך שבמהלך ניקוב האוזן יתכן ולא תרגישו כאב כלל. מרבית האנשים חשים חוסר נוחות מועט, אם בכלל.

איפה ניתן לקבל את השירות?

אנו מציעים ניקוב חורים באוזניים בשיטה האמריקאית בכל סניפי יוליה ברחבי הארץ. נשמח לפגוש אתכם ולקשט אתכם בעגילים חדשים. 

 

ניקוב חורים באוזניים בסניפי יוליה – רשימת סניפים

 

 

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן