פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

סוגי טיפול פנים: להתאים לך את הטיפול הנכון

סוגי טיפול פנים: להתאים לך את הטיפול הנכון


      
טיפולי פנים facials уход за лицом

הפנים שלנו הם כרטיס הביקור המשמעותי ביותר שלנו, הדרך שבה אנחנו מתקשרים ומעבירים מסרים לעולם שסביבנו. כל אחד ואחת מאיתנו ייחודי במראה הפנים, במבנה וכמובן בסוג העור ובצרכים שלו. לכן, חשוב כל כך להתאים את סוג טיפול הפנים באופן אישי.

טיפול הפנים הנכון יכול לעשות את ההבדל בן מראה סטנדרטי לבין מראה מעורר התפעלות של עור מלוטש, בריא, קורן וזוהר מרעננות. איך מתאימים את טיפול הפנים הנכון?
ראשית, חשוב לבחור לא רק לפי סוג העור, אלא לפי מצבו העכשווי שעלול להשתנות לפי עונות השנה, רמת המתח והדאגה, אורח החיים והמצב הבריאותי וההורמונלי.
שנית, מדי עונה כדאי להגיע לאבחון אצל הקוסמטיקאית המקצועית ברשת טיפולי היופי המתקדמת בישראל, yullia , כדי לקבל אבחון מקיף של מצב העור על השינויים שחלו בו.
בכל תקופה יש צורך בגישת טיפול שונה: בחורף, בשל היובש באוויר והקור נבחר בטיפולים עשירים ועמוקים יותר ואילו בקיץ בשל הלחות המוגברת וקרינת השמש העוצמתית נבחר בטיפולים קלילים שאינם חושפים את תאי העור לסכנת פיגמנטציה.

זה הזמן לבנות תכנית טיפול מותאמת באופן אישי, כי הטיפול הנכון הוא תמיד ביחס אליך. טיפול פנים נכון הוא בהתאמה אישית בלבד ונבחר עבורך ולא עבור חברתך.
מצבי עור הם מראה של הנפש ולכן כל שינוי שאת עוברת, דורש התאמה מחודשת של תכנית הטיפולים כדי לדייק עבורך את טיפול הפנים הנכון ביותר.
כמובן, ששילוב של טיפולים שונים הוא המלצה טובה ובמיוחד כשיש לך כמה "דאגות":
למשל- שילוב של טיפולי זוהר ואחידות גוון העור ביחד עם טיפולי אנטי אייג'ינג להצערת מראה העור הם תמיד רעיון טוב.

טיפולי טיהור ואיזון לעור שומני הסובל מהפרשות יתר של בלוטות החלב או מפצעונים ואקנה יגיעו בשילוב פורמולות מיוחדות של ניקוי שבעזרתן תוכלו לשמר את האיזון הבריא בעור מבלי לייבש או לשמן אותו יתר על המידה.

בטיפול פנים נכון תמיד תקבלו מהקוסמטיקאית הפרה רפואית של yullia המלצות להמשך טיפול בבית בעזרת חומרים משלימים לטיפול שעברתם בקליניקה, כי אין כמו התמדה בשגרת טיפוח נכונה כדי למקסם תוצאות של טיפול פנים נכון.

ברשת yullia בוחרים עבורך רק את הנוסחאות המשובחות בעולם עם מותגי על מקצועיים כמו דרמלוג'יקה וכמובן מכשירים את צוות הקוסמטיקאיות כך שידעו להתאים עבורך את טיפול הפנים האישי הנדרש לך. לפתור בעיות עור בעזרת מומחיות בתחום היופי, זו השליחות והמשימה שלנו.