פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

חורים באוזניים לילדות: איך לעשות את זה נכון?

חורים באוזניים לילדות: איך לעשות את זה נכון?


      
חורים באוזניים Пирсинг, прокалывание ушей Ear piercing

את תעשי הכול למענה. תבחרי עבורה את הטוב ביותר בכל תחום ותהיי לצידה בכל רגע משמעותי בחיים. הבת שלך! כשהיא מחייכת העולם כולו נעצר וכשהיא מתחילה לדבר את מתרגשת כי את יודעת שהקשר ביניכן הוא אהבה לכל החיים וללא תנאים.

אם תבחרי נכון, כל רגע שלכן ביחד יכול להיות מרגש ומיוחד, אפילו אותם רגעים מאתגרים שבו את חוששת להכאיב או חלילה להזיק לה.
העגיל הראשון שלה הוא אבן דרך במערכת היחסים שלכן.
ניקוב חורים באוזניים לילדות הוא טקס של חניכה אימהית ולא רק תכשיט. התהליך האישי והאינטימי הזה הוא סמל למערכת היחסים ביניכן ולכן חשוב לבחור נכון את השיטה ואת המקום שבהם תעברי את חווית ניקוב החורים באוזניים עם האדם היקר לך בעולם.

אימהות וילדות רבות מחכות לרגע המיוחד של בחירת העגיל הראשון וההליכה המשותפת לניקוב חורים באוזניים, בין אם בגיל הינקות או בגיל הילדות, זוהי חוויה שיכולה להשאיר זיכרון מתוק או מריר. ברשת טיפולי היופי המובילה בישראל yullia, אנחנו מקפידים לטפח יחסים בין אימהות לבנות ובוחרים רק בשיטות המתקדמות ביותר.

וודאי תשמחי לשמוע כי גם בתחום ניקוב החורים באוזניים לילדות ישנם חידושים טכנולוגיים המאפשרים תהליך קל, נוח, נעים וידידותי המפחית סיכון לזיהום והוא המתקדם ביותר בעולם: ניקוב חורים באוזניים לילדות ללא אקדח. מדובר בתהליך סטרילי לחלוטין בעזרת ערכה חד פעמית ולא בעזרת אקדח העובר מאוזן לאוזן ועלול להעביר זיהומים.

בריאות העור ותנוך האוזן העדין של הילדה שלך יהיו מוגנים לחלוטין בעזרת ניקוב חורים באוזניים לילדות ללא שימוש באקדח. התהליך קצר, היפואלרגני ואינו מכאיב, כך שהזיכרון יהיה מתוק וההחלמה קלילה. כמובן שיש לבחור עגילים באיכות גבוהה העשויים ממתכת אצילה וזאת מכיוון שאחוזים גבוהים באוכלוסייה רגישים לניקל שממנו עדיף להימנע.

לאחר ניקוב החורים באוזניים בשיטה מתקדמת וסטרילית ללא אקדח, לא תצטרכי לדאוג באשר לתהליך ההחלמה. הוא יחלוף במהרה וללא דאגה וכל מה שיישאר לכן מהיום הנפלא של העגיל הראשון שלה הוא זיכרון משותף והמון אהבה.