פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער – יופי גברי בישראל 2015

הסרת שיער – יופי גברי בישראל 2015

Facebook Whatsapp Pinterest
הסרת שיער יוליה

יופי גברי כבר מזמן אינו נחשב שני בחשיבותו ליופי הנשי.  דרכי הביטוי שלו אולי שונות, אך הדרך אל המראה הנכסף עוברת דרך כמה נקודות ציון מהותיות שכול גבר שמכבד את המראה שלו עובר דרכן. במאה ה-21 תרבות היופי הגברית, כבר אינה שמורה לקבוצות מיוחדות של גברים “מטרוסקסואלים” או גאים. תרבות טיפוח גברית מפותחת כובשת את המיינסטרים הגברי הישראלי ומביאה עמה מודעות גוברת להרגלי טיפוח ויופי.

בראש הרשימה של טיפולי היופי הגבריים עומדים טיפולי הסרת השיער. מכול שער של מגזין ומכול הפקת אופנה מציץ אלינו דוגמן חלק, ללא שיער על החזה השרירי והמעוצב. זהו אידיאל היופי העכשווי שמככב בחופי הרחצה, במכוני הכושר, במועדוני הבילויים ועל המסכים.

גבר שווה הוא חלק! לא עוד שיער גוף ניאנדרטלי, אלא מראה מעודן, גברי במידה ובעיקר מפתה. והנשים? נראה שאף הן הורגלו לדרוש ולבקש מהגבר שלהן להסיר את השיער המיותר מכול האזורים שבהם הוא מפריע לעין. במכוני יופי וברשתות טיפוח בהם מתבצעת הסרת שיער לגברים בשעווה או בלייזר, אנו רואים ביקוש גובר לטיפולים גבריים, הן מצד הגברים עצמם והן מצד הנשים שמגיעות עימם.

בין טיפולי הסרת השיער הפופולריים ביותר לגברים ניתן למנות הסרת שיער מהחזה, הכתפיים והגב, והסרת שיער מבית השחי- פעולה המסייעת לשמור על היגיינה ולהפחית תופעות של הזעת יתר בעיקר אצל ספורטאים. גם הסרת השיער מהרגליים מבוקשת יותר ויותר, בין היתר בשל הפופולריות הגואה של ענפי רכיבת האופניים והשחייה שבהם גוף חלק שווה תוצאה יותר טובה ופחות התנגדות של האוויר והמים אל הגוף הנע.

טיפול הסרת שיער נוסף שמככב ברשתות טיפוח מתמחות כמו רשת yullia, הוא הסרת שיער ברזילאית לגבר הכוללת ניקוי והסרת השיער המיותר מהאזורים האינטימיים. טיפול כזה דורש מיומנות מיוחדת, רגישות ועדינות של המטפלת המומחית ומתבצע כמובן בדיסקרטיות רבה. בני זוג רבים מגיעים לסניפי הרשת ומבקשים את הסרת השיער האינטימית, לא רק בשבילה, אלא גם בשבילו, לא רק מסיבות אסתטיות, אלא גם מטעמי נוחות ומשיכה. גברים שעברו את הטיפול מדווחים כי הם חוזרים אליו שוב ושוב משום שהוא משפר את חיי הזוגיות שלהם ומעניק לאישה שלצדם תחושה שהם משקיעים ומטופחים בכול אזורי הגוף.

טיפולי הסרת השיער לגבר פופולריים לא רק בקרב הדור הצעיר, האופנתי והטרנדי, אלא אף בקרב גברים מבוגרים יותר שעקב שינויים הורמונליים חווים “משבר שיעור יתר” ולפתע מגלים שיער בלתי רצוי באזורים כמו תנוכי האוזניים והגב, גם אם בעבר לא סבלו מצמיחה כזאת. גברים אלה ירוויחו מטיפול קצר ופשוט בשעווה עם תוצאות לחודש ימים. ההשקעה נמוכה והתוצאה גבוהה, בעיקר בחיזוק הביטחון העצמי.

טיפולי יופי לגברים 2015 כוללים גם מניקור ופדיקור על בסיס קבוע, טיפולי פנים לאיזון העור, ניקוי והחדרת לחות, שיזוף וכמובן עיצוב גבות אשר עשוי לשנות לחלוטין את המראה ואת ההבעה הגברית. וודאי שבתעשיית הקולנוע והיופי לא תפגשו גבר אחד מבראד פיט ועד ג’ורג’ קלוני שאינו מטופל במכון יופי יוקרתי, אז למה לא אצלנו כאן בישראל?

ובכן, הנתונים מעודדים והביקוש לטיפולים גבריים גבר בשנים האחרונות בעשרות אחוזים. מומחים משערים כי כ-25% מטיפולי האסתטיקה והיופי הם גבריים ועוד הזרוע השרירית נטויה…