פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

טיפול פנים אנטי אייגינג

מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia

אנטי אייג'ינג

צמד המילים "אנטי אייג'ינג" הפך לחלק בלתי נפרד מהשפה שלנו בשניo האחרונות. פירושו המילולי הוא "נגד הזדקנות", אך למעשה, ברור לכולנו כי אי אפשר להתנגד לתהליך ההזדקנות של העור שלנו, אלא רק לעכב, לעדן ולהפך אותו לפחות בולט לעין.

בניגוד לדעה הרווחת, טיפולי פנים ממשפחת האנטי אייג'ינג אינם מיועדים לנשים מבוגרות בלבד. למעשה תהליך ההזדקנות של תאי העור מתחיל אצל כולנו כבר בעשור השני או השלישי לחיינו ויש הטוענים כי אנחנו מזדקנים מהרגע שבו אנו נולדים. העור שלנו הוא איבר ההגנה של הגוף ותפקידו לשמור על האיברים הפנימיים מפני שינויי טמפרטורה ותנאי סביבה קשים. לפיכך, העור סופג את כול מפגעי האקלים וזיהום האוויר: שמש יוקדת, קרינה אלקטרומגנטית, זיהום ממפעלים, סביבה עירונית מתועשת ועוד.. כול פעולה שאנחנו עושים במהלך היום מאכילה לא מבוקרת, דרך עישון סיגריה ועד לעצבים ומתח של עבודה ולחצים יומיומיים, גורמת להזדקנות מוקדמת של עור הפנים.

מה עושים?

ראשית, מתחילים לחיות קצת יותר בריא. חושבים פעמיים על כול פעולה שאנחנו עושים, מנסים לאכול מאוזן, לנוח יותר ולמצוא זמן לדברים שאוהבים.

שנית, מפנים ביומן שעה וחצי לטיפול פנים אנטי אייג'ינג, כזה שימלא את העור בכוחות חדשים עם מינרליים, ויטמינים, פפטידים ועוד רכיבים חיוניים למראה מוצק, צעיר, זוהר ובריא. אורח החיים התובעני שכולנו מנהלים מחייב הפסקות עצירה להתאוששות העור. טיפול פנים הוא דרך נפלאה לתת לעור שלך הפוגה ולצאת ברגל קלה, מלאת אנרגיה ועם מראה מחודש וקורן.

הסוד מאחורי טיפולי הפנים ברשת yullia הוא השימוש בתכשירים משובחים שהוכחו קלינית ומדעיים כיעילים והפקדתם בידי קוסמטיקאיות מנוסות ומקצועיות. טיפול פנים ברשת אינו דומה לטיפול פנים בבית, כיוון שכאן שומרים על סטנדרטיים אחידים, על מצוינות ועל איכות. כך שבכול פעם שתרגישו שהעור שלכם דורש הפוגה, תוכלו לקבל את אותה חוויה של טיפולי פנים לעור. כזה שלא רק מפנק, אלא באמת עובד.

קמטים מטשטשים, כתמי גיל מובהרים, מוצקות העור משתפרת, רמת הלחות עולה, העור נראה אחיד ומרגיש חלק ונינוח… אלה רק חלק מהתוצאות שתחושי כבר אחרי טיפולי פנים אחד ברשת yullia. השימוש בחומרים המקצועיים של המותג הבינלאומי CHRISTINA , מאפשר התאמה מדויקת של הטיפול לצרכי ולמצב העור.

לכול אחד ואחת מאתנו צרכים משלו ומצב עור שונה וייחודי. טיפולי הפנים מוענקים לפי הצורך: הענקת זוהר, החדרת לחות, ניקוי עמוק או טיפול במראה הקמטים- כול אלה יעדים ברי השגה כשמדובר בטיפול פנים מקצועי ברשת yullia. תדירות הטיפול המומלצת היא אחת לחודש לפחות ולעיתים תבנה תכנית טיפול ממוקדת לפי הצורך האישי שמחייבת תדירות גבוהה יותר.

מתי כדאי להתחיל? כפי שציינו, טיפולי אנטי אייג'ינג אינם מיועדים למבוגרות, נהפוך הוא ככול שהעור צעיר וגמיש יותר כך ניתן למנוע נזקים עתידיים ולקבל תוצאה טובה יותר בטיפולי פנים אנטי אייג'ינג.

אנטי אייג'ינג

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן