פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

טיפולי הסרת שיער בלייזר ברשת yullia

טיפולי הסרת שיער בלייזר ברשת yullia

הסרת שיער בשעווה
Facebook Whatsapp Pinterest

טיפולי הסרת שיער בלייזר ברשת יוליה. כל מה שצריך לדעת…

שיער מיותר, בכל איזור בגוף ובאיזורים הרגישים בפרט, הוא אחד הדברים שהכי מפריעים לאנשים, גברים ונשים כאחד, שמקפידים על אסתטיקה וטיפוח. נשים שמטפחות את הציפורניים וכפות הידיים לא מעוניינת בשיער מיותר על אצבעות הידיים או על הידיים עצמן וגברים לעומת זאת ממש לא רוצים לחשוף את גופם בחוף הים כשהוא עתיר שערות באיזור הגב, למשל. אלה הן רק דוגמאות בודדות משלל מקרים שמגיעים לרשת מכוני האסתטיקה יוליה של גברים ונשים שמגיעים ומבקשים להיפטר מהשיער – אחת ולתמיד. מירוץ החיים, הזמן הקצר וריבוי המשימות גורמים לאנשים רבים לחפש פתרונות קבועים להסרת שיער, בכדי להימנע מביקורים תכופים במכון היופי. עם זאת, כולם בלי יוצא מן הכלל מבקשים שיטת הסרת שיער קבועה שתהיה בעת ובעונה אחת גם אפקטיבית, גם בטוחה וללא תופעות לוואי. המטרה: עור חלק ולאורך זמנים, ללא כאבים וללא סימנים. הפתרון: שיטת הסרת שיער בלייזר שמוצעת ברשת יוליה היא השיטה המובילה בתחום – SHR  מבית אלמה לייזרס.

אמרו לכם שאתם לא מתאימים להסרת שיער בלייזר כי סוג העור שלכם לא מתאים או שהעור שלכם כהה? תשכחו מזה. שיטת SHR היא בעלת טכנולוגיה מתקדמת ביותר והיא מתאימה לגברים ונשים עם כל סוג וגוון עור. כולם כאחד מוזמנים להנות מעור חלק, נעים ונטול שיער מיותר. מתאימה גם לשיער פלומתי כמו גם לאיזורים גדולים של הגוף כמו רגליים, ידיים, גב ובטן. בכדי להגיע לתוצאות טובות יש צורך בסדרת טיפולים, כל אחד ואחת והסדרה המותאמת אישית עבורו/ה.

הסרת שיער בלייזר לא עושים אצל כל אחד ובטח לא בכל מכון. שיטת הסרת שיער בלייזר SHR נחקרה והוכחה מדעית והיא היחידה שמאושרת לשימוש על ידי קוסמטיקאיות. עם זאת, בכדי להסיר שיער באמצעות לייזר יש צורך בידע נרחב ולא פחות מכך במומחיות, ניסיון ומיומנות רבה. תכונות אלה יוצרות את המקום האידיאלי בו מומלץ לבחור כמכון להסרת שיער בלייזר בכל הגוף ובדגש על האיזורים הרגישים ביותר בגוף. מיומנות זאת גם תגרום לכך שהסרת השיער עצמה לא תכאב באופן חריג והתוצאה תהיה טובה ותחזיק מעמד לאורך זמן.

כמו בכל שיטת טיפול קוסמטי בכלל ובשיטות הסרת שיער בלייזר בפרט, גם כאן יש לבדוק מראש את מהלך הטיפול, לברר מי המטפלת שתערוך את הטיפול על עורך, למלא הצהרת בריאות ולהדגיש בפניה אם יש בעיה מסוימת שהיא צריכה להקדיש לה תשומת לב מיוחדת.

הסרת שיער בלייזר היא רק אחת מהשיטות הקיימות ברשת yullia והיא מוצעת בחבילת טיפולים משתלמת במיוחד. מייסדת הרשת, יוליה גל, מתמחה מזה שנים רבות באסתטיקה בכלל ובהסרת שיער בפרט והיא מצעידה את הרשת אל העתיד עם שיטת הסרת השיער בלייזר המתקדמת והבטוחה ביותר.

אז בפעם הבאה כשאתם אומרים לעצמכם שאתם לא יכולים יותר עם השיער המיותר, שמפריע לכם בעיניים ופוגע במראה שלכם, תחשבו שוב. באמצעות סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר, עם המומחים להסרת שיער של yullia, אתם יכולים להיפטר מהמטרד אחת ולתמיד ולצאת חלקים ויפים לחוף הים והבריכה, לא רק בקיץ אלא בכל יום מימות השנה.