פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

טווח מחירים לטיפולי ג’ל / בניית ציפורניים

טווח מחירים לטיפולי ג’ל / בניית ציפורניים


בניית ציפורניים

הטכנולוגיה שמציעות לנו שנות ה-2000 אינה מסתיימת במריחת לק פשוטה, היום ניתן להסתייע במומחים ובעזרת שיטות שונות של בנית ציפורניים, מג’ל ועד בניה, ולהגיע לתוצאות מושלמות של ציפורניים מסודרות ומטופחות לשלושה שבועות.

נשים רבות נהנות היום מאורח חיים פעיל ואקטיבי במיוחד, הכולל נסיעות, התחייבויות והנאות מסביב לגלובוס. הדבר האחרון שאותן נשים רוצות לדאוג בגינו, הוא לק שמתקלף ופוגם במראה המתוקתק שלהן. לכן, בניית ציפורניים בשיטות שונות הפך לפופולרי כל כך בארץ ובחו”ל.

בניית ציפורניים היא שם כללי למספר שיטות עבודה שונות שכולן נותנות תוצאה סופית של ציפורן מטופחת לאורך זמן. חלק מן השיטות מאפשרות גם הארכה של הציפורן ועיצוב המבנה שלה כך שתתאים לכף היד ולהעדפות האופנתיות של הלקוחות שאינן מצליחות לגדל ציפורניים טבעיות.

בניית ציפורניים בג’ל היא השיטה המודרנית ביותר הנחשבת לקלה ליישום ואינה דורשת שיוף מוגזם של משטח הציפורן הטבעי. שיטה זו מתאימה לנשים המעדיפות יציבות ל גון הלק אך לאו דווקא מבקשות להאריך ציפורניים. ציפורן קצרה עם גון מושך את העין נחשבת להעדפה האופנתית המבוקשת ביותר היום.

טווח המחירים לבנית ציפורניים בשיטת הג’ל נע בין 120 ₪ לטיפול ועד לכ-200 ₪ לטיפול. שימו לב שהטיפול שאתן משלמות עליו כולל הסרה של הג’ל הקודם במידה ונעשה באותו המכון. כדאי לבחור במקום קבוע ובמטפלת שאתן סומכים עליה, כיוון שיש הבדל מהותי באיכויות הג’ל. ישנם חומרים איכותיים שנצמדים למשטח הציפורן ומעניקים שקט נפשי לאורך כמעט חודש וישנם תכשירים פחות מוצלחים שלא ישרדו הרבה זמן. גם עובי משטח הציפורן צריך להיבדק. ג’ל איכותי נראה טבעי כמו לק ולא יעבה בהרבה את הציפורן שלך.

אין ספק, שגם בתחום זה על איכות משלמים. כך שטווח המחירים המגוון משקף בהחלט גם הבדלים בתוצאות. בדרך כלל היקר יותר הוא גם היוקרתי והאיכותי.

שיטה נוספת שמקובלת ומבוקשת בתחום בניית הציפורניים  היא הבניה האקרילית  או בניה בחומרים דומים נוספים אשר מאפשרת גם עיצוב והארכת הציפורן בדרגת אמנות ולא רק השרדות של הצבע על הציפורניים.

לבוחרות בשיטת בניית ציפורנים זאת, חשוב לבחור בקפידה את המכון או הרשת אליה ניגשים לקבל טיפול. הסיכונים גבוהים יותר משל בניה בג’ל ולכן חשוב לבחון את האסתטיקה וההיגיינה של המקום. שימוש בכלים ועזרים חד פעמיים או כאלה שעברו חיטוי מול עינכם, רצוי במכונת סטריליזציה הוא חובה. יש לבחון גם את מקצועיות ואת הניסיון של המטפלת כדי לקבל תוצאה טובה ובטוחה.

טווח המחירים של טיפולי בניית ציפורניים נע בין 150 ₪ ל300 ₪ וזאת בהתאם למורכבות הטיפול הנדרש, האם השתמשו בעיצוב ציפורניים, ציורים אמנותיים הלוקחים זמן או במוצרים מיוחדים.

השמיים הם הגבול בבניית ציפורניים אמנותית וישנן נשים הרואות בידיים שלהן כלי לביטוי אישי ולאמירה אופנתית ומוכנות להשקיע הרבה זמן וממון בהגשמת החזון שלהן.

בכול סוג של בניית ציפורניים שתבחרו, חשוב לקבל המלצות על המקום שבחרתם ועל המטפלת. אל תתפתו למחירים זולים במיוחד כי אלה עלולים לעלות לכם ביוקר. בחנו איכות ובטיחות לפני מחיר ושמרו על הידיים שלכן.