פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער לגברים

למה כדאי לגבר לשקול טיפול הסרת שיער

הסרת שיער כבר מזמן אינה נחלתם של נשים בלבד! ולראיה, כ-30% מטיפולי הסרת השיער בארץ ובעולם מוזמנים על ידי גברים. ענף האופנה, זה המכתיב לכולנו כיצד להתלבש, מה לנעול ואיך להראות מכתיב כבר כמה שנים מראה גוף חלק ומטופח. כזה שעושה חשק לגעת!

מעלעול מהיר במגזינים של אופנה ויופי וסקירה של אתרי אינטרנט מובילים בתחום הביוטי לא עלה בחכתנו ולו דוגמן אחד ממש שעיר. משמע, העין הנשית (וגם הגברית) דורשת גוף גברי חלק יותר מבעבר.

כששואלים נשים מה אחד הדברים שהכי מפריעים להן באסתטיקה הגברית, עולה סוגית שיעור היתר מיד על השולחן. נשים רבות מודות כי הן נמשכות יותר לגברים בעלי כתפיים, גב וחזה חלקים. במכוני הסרת השיער רואים מקרים רבים של בנות זוג שמביאות את הגבר שלצידן לטיפול ואף מחזיקות לו את היד במהלכו, עד שהוא מתרגל להגיע בעצמו. מובן כי גם למגזר הגאה יש תרומה לא מעטה להעדפה זאת. הרי ידוע שטיפוח ואסתטיקה נפוצים יותר בקרב גברברי המגזר והם אלה שמסייעים להפצת הטרנד החלק בכול העולם.

לפיכך, לא משנה מה הסטטוס שלכם, רווקים, נשואים, גרושים, רווקים, סטרייטים או גאים- עדיף לכם להיות חלקים! הסרת שיער משפרת לא רק את סיכויי הזוגיות שלכם אלא אף את הקידום והקריירה. כי הרי אף מעסיק לא מעוניין בעובדים ומנהלים שאינם משדרים אסתטיקה עדכנית.

גוף חלק אינו רק אסתטי יותר, אלא אף נעים יותר למגע ומוסיף לביטחון העצמי של הגבר. לאחר טיפול הסרת שיער תרגישו כי אתם יכולים ללבוש הכול וללכת בחופשיות לשפת הים ולבריכה או בקיצור, לכבוש את העולם…

תרבות הספורט והכושר שצומחת ומתפתחת תורמת אף היא לטרנד הסרת השיער בקרב גברים. במקצועות ספורטיביים רבים כמו שחיה, ריצה ורכיבה על אופניים, לגוף חלק יש יתרון תחרותי, כך שספורטאים רבים מגיעים לסניפי רשת הטיפוח yullia  ומבקשים להסיר שיער כדי להרגיש נוח יותר במהלך האימון ולהגיע לתוצאות טובות יותר.

מסתבר כי חלק הוא לא רק יפה יותר, אלא אף מהיר יותר! אז, בפעם הבאה שאתם מציצים במראה וחושבים על הסרת שיער. הפסיקו להתלבט והרימו טלפונים למומחים בהסרת שיער. ברשת yullia תמצאו את מיטב המומחים להסרת שיער יעילה המותאמת אישית לצרכים שלכם. למטפלות ברשת, ניסון רב בתחום הסרת שיער לגברים מכול חלקי הגוף וגם באזורים אינטימיים הדורשים התייחסות מקצועית מיוחדת. ללא טעויות, ללא פשרות וללא כאבים מיותרים. פשוט להיות חלק.

הסרת שיער לגבר