פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הסרת שיער בלייזר בפנים-איך לעשות את זה נכון ולהימנע מצלקות

הסרת שיער בלייזר בפנים-איך לעשות את זה נכון ולהימנע מצלקות


      
הסרת שיער בלייזר SHR - Super Hair Removal laser Лазерное удаление волос по технологии SHR
שיעור יתר בפנים היא תופעה שכיחה מאוד אשר מדירה שינה מעיניהן של נשים רבות ולעיתים גם של גברים. עם התפתחות טכנולוגית הלייזר, אין שום סיבה לסבול משיעור יתר בפנים, ישנם טיפולי לייזר מתקדמים להסרת שיער בפנים ללא תופעות לוואי או צלקות.ישראל נחשבת למעצמת לייזר בינלאומית. מעמק הסיליקון של המזרח התיכון יוצאת בשורה אמיתית לכלל מדינות העולם, לכן היה זה אך טבעי, שרשת טיפולי היופי המובילה בישראל תבחר לטפל בלקוחות שלה בלייזר SHR מתקדם ללא כאבים וללא צלקות, גם כשמדובר באזור רגיש כמו הפנים שלנו.

איך זה עובד? במכשירי הלייזר המתקדמים בסניפי yullia נמנעת סכנה לכוויה וזאת משום שמותקנת בהן מערכת בקרת טמפרטורת ומתבצע קירור מקומי בטכנולוגיה פורצת דרך אשר מונע כאבים והיווצרות כוויות וצלקות בעור. בהיכלי היופי והאסתטיקה של yullia, כל טיפולי הסרת השיער מתבצעים על ידי מומחיות שעברו הכשרה ייעודית לתחום טיפולי הלייזר ובמיוחד להסרת שיער באזורים רגישים כמו הפנים.

בשל החשש של רבים מהמטופלים לפני שהם מחליטים על הסרת שיער בלייזר מהפנים, מומחים ממליצים להגיע למקום הטיפול ליעוץ ולהתרשמות. חשוב לבדוק שהמקום נראה נקי, מטופח והיגייני, שצוות המטפלות מנוסה ומקבל חוות דעת טובות מלקוחות וכמובן שהמכשירים ושיטות הטיפול מותאמות לעידן המודרני ומציעים פתרונות ספציפיים כמו ידית לייזר ייחודית להסרת שיער מהפנים.

כאשר אנו בוחרים בהסרת שיער בלייזר מהפנים ומעוניינים להימנע מצלקות, כול התנאים צריכים להתקיים: המכשור הנכון והמתקדם ביותר בתחומו, כזה שמותקנת בו בקרת חום ואיכות, המטפלות האיכותיות והמוכשרות הנושאות תעודות וכמובן מידת הרגישות והעדינות לטפל בפנים שלנו- האזור היקר לנו מכל, באופן מושלם.

כדאי להגיע להתייעצות, לבחון את הפתרונות שפורש לפנינו המדע המודרני ולשנות לעצמנו את החיים, כי פנים חלקות ונקיות משיער מיותר לאורך זמן הן לא רק עניין של אסתטיקה, הן בחירה באיכות חיים וזריקת מרץ לביטחון העצמי.