פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

המדריך לחורים באוזניים: דרכי טיפול וניקיון

המדריך לחורים באוזניים: דרכי טיפול וניקיון


      
כל אימא וסבתא יודעת שבחירה נכונה של טיפולי יופי ואסתטיקה עבור הבת או הנכדה שלה חוסכת הרבה בעיות ולכן, כשאת בוחרת עור האישה הקטנה שלך, האדם החשוב ביותר בעולם את המקום שבו תעברו יחדיו את טקס ניקוב החורים באוזניים בפעם הראשונה, את חייבת להיות שקטה ורגועה.

ברשת הטיפוח המובילה בישראל yullia מטפחים מערכות יחסים ולא רק את העור והגוף ולכן בחרנו עבורכן בשיטה של ניקוב חורים באוזניים לילדות, תינוקות ובוגרות ללא סיכון לזיהום וללא כאבים וסיכון: ניקוב חורים באוזניים ללא אקדח בשיטה סטרילית מתקדמת מונעת למעשה את הצורך בטיפול מורכב לאחר הפרוצדורה. קבלי את המדריך לחורים באוזניים:

אין צורך לטפל באופן מיוחד, למעט שמירה על היגיינה יומיומית והימנעות ממגע אצבעות ללא צורך עם האזור המנוקב וזאת מכיוון שכל מגע אצבע עלול להעביר חיידקים ומזהמים.
לכן, חשוב לשטוף ידיים היטב במים וסבון לפני כל מגע עם תנוך האוזן.
מומלץ להימנע מכניסה לים ולבריכה מספר שבועות לאחר הניקוב וזאת משום שמאגרי מים משותפים הם מרבצי מזהמים ידועים. יש לטפל באזור בעזרת ג'ל חיטוי מרגיע ולא בעזרת אלכוהול שמייבש ומקשה על תהליך ההחלמה ולהקפיד לסובב בעדינות את העגיל, מבלי להסיר אותו. את העגיל החדש יש להשאיר בתנוכי האוזניים לפחות שישה שבועות רצופים כדי להשיג תוצאת הסתגלות טובה וכמובן להקפיד שהעגיל יהיה באיכות טובה וממתכת אצילה וטהורה.

מעט אדמומיות כ-48 שעות לאחר הניקוב היא נורמלית, יש לחטא את האזור בעדינות מבלי להסיר את העגיל ולשמור על ניקיון האזור. במידה ויש כאבים, אדמומיות או נפיחות יוצאת דופן, חובה להתייעץ עם רופא. מצבים של אינפקציה לאחר ניקוב חורים באוזניים בשיטה ההיפואלרגנית נטולת האקדח הם נדירים ביותר ולכן הבחירה מראש באופציה החדשנית והמתקדמת שבה לא מתבצעת העברה מאוזן לאוזן, היא הבחירה הטובה וההגיונית ביותר או כמו שאומרים: סוף מעשה במחשבה תחילה.

בחרתן בניקוב חורים באוזניים ללא אקדח? חסכתן הרבה דאגות והיסוסים כי אתן יודעות שבחרתן בשיטה הנקיה והבטוחה ביותר להגיע לעגיל הראשון ללא תופעות לוואי.
אז, שיהיה במזל טוב! תתחדשו!