מחירון טיפולים

מחיר מיוחד עבור חברי המועדון של yullia
שם הטיפול תיאור מחיר מלא
עיסוי רגלייםעיסוי מענג בכפות הרגליים
₪116₪129
פדיקור על הדרךשיוף ולק

₪85₪95
מיני פדיקורהתיישבו בכורסת העיסוי ותיהנו מטיפול מלא בציפורניים לא כולל כף רגל₪125₪139
* עיסוי מענג בכפות הרגליים בעלות נוספת
₪116₪129
פדיקור רפואיפדיקור מלא וטיפול רפואי בכפות הרגליי
₪175₪195
* עיסוי מענג בכפות הרגליים בעלות נוספת
₪116₪129
פדיקור ספא רפואי* טיפול פדיקור מפנק הכולל פדיקור רפואי מלא, פילינג ואמבט פראפין חם
₪233₪259
* עיסוי מענג בכפות הרגליים בעלות נוספת
₪116₪129
מהיר ומפנקי חיסכו זמן – התיישבו בכורסת העיסוי ותיהנו מטיפול מניקור ופדיקור הנעשים במקביל. כולל ערכה חדשה
₪264₪294
* עיסוי מענג בכפות הרגליים בעלות נוספת
₪116₪129

לצפייה במחירון המלא לחצו כאן להדפסת המחירון לחצו כאן

החברים של יוליה
פדיקור, פדיקור רפואי
רשת yullia מציעה פדיקור, ופדיקור רפואי
פדיקור רפואי yullia

אצלנו ברשת yullia כפות הרגליים שלכם הן עולם ומלואו, כל האפשרויות פתוחות בפניכם: אתם בוחרים את הקצב ואת אופי הטיפול בכל פעם מחדש.

פירוש המילה פדיקור היא "תרופה לכף הרגל" (פדי קיור) ואכן, אנו מאמצים את ההגדרה המקורית של טיפול הפדיקור ומעניקים לכם טיפול שהוא הרבה מעבר לאסתטיקה.  כשתזמינו טיפול פדיקור רפואי מלא תבינו את ההבדל. התהליך מתחיל בקבלת פנים חמה ולבבית, ממשיך בהתרווחות בכורסת הפדיקור המפנקת שעושה לך עיסוי מקצועי בגב ובשכמות וממשיך במקצועיות נטולת פשרות של המטפלות המיומנות שיאבחנו את צרכי כף הרגל ויתאימו את תכנית הטיפול במדויק.

הפדיקור הרפואי המפורסם של רשת yullia מבוצע בשיטות שיוף והסרת עור קשה חדשניות הכוללות שימוש בתמיסות קוסמטיות ייחודיות, ובמכשיר שיוף חשמלי במקום בסכין, כך שהטיפול מותאם גם לחולי סכרת ולמצבים בריאותיים ורפואיים מגוונים.

מיותר לציין שטיפול הפדיקור המלא שלנו הינו אסתטי וברמה הגבוהה ביותר כמו בערים הגדולות בעולם וכמתנה מתחשבת ומקורית למישהו שאתם ממש אוהבים.

טיפולי פדיקור ברשת yullia  מושלמים לנשים ולגברים כאחד. לנשים שבחבורה אנו מציעים טיפול פדיקור בלעדי מבית האופנה Dior פריז שמסתיים בבחירת לק מקולקציית הלקים האופנתית מבית היוקרה של CHRISTIAN DIOR  כדי שתרגישי נסיכה אמיתית!

ניתן לשדרג את טיפולי הנשים והגברים כאחד, עם אמבט פראפין לריכוך עור כפות הרגליים. לגימור מושלם וזוהר של המראה ניתן להוסיף עיסוי רגליים מקצועי "פוט מסאז'" שיזרים את הדם וירענן כפות רגליים עייפות וטרודות.

מומלץ להגיע לטיפול פדיקור איכותי אחת לשבועיים- שלושה תלוי במצבה של כף הרגל. התוצאות לא יאחרו להגיע ותחושו הבדל ושיפור משמעותי.

ההיגיינה ואמצעי הבטיחות ברשת הם ברמה הגבוה ביותר האפשרית. ברשת משתמשים בערכות כלים חד פעמיות הנפתחות עבור כל לקוח, באופן אישי עם הכניסה לסניף. המטפלות מקפידות על סטנדרט החיטוי הגבוה ביותר על מנת לשמור על בטחון הלקוחות העומד תמיד בראש מעייננו.

טיפולי פדיקור בסניפי יוליה – רשימת סניפים

למידע נוסף על הסרת שיער בלייזר לחצו כאן!